Slušalke Sennheiser SPORT True Wireless
Slušalke Sennheiser SPORT True Wireless
509299
Brezžične slušalke izdelane za uporabo pri športnih aktivnostih z IP54 stopnjo vodoodpornosti. Slušalke omogočajo povezovanje z Bluetooth 5.2. Nudijo 9 ur neprekinjenega poslušanja in dodatnih 18 ur baterije s polnilno škatlico. Polnjenje s priloženim USB-C kablom.
Lastnosti
- IP54: odporne na prah, potenje in špricanje tekočin
- prilagoditev prileganja in poslušanja zvoka iz okolice
- baterija omogoča 27 ur poslušanja skupaj s polnilno škatlico (slušalke: 9 ur)
- frekvenčni odziv: 5 Hz do 21 kHz
- frekvenčni odziv mikrofona: 100 Hz – 10 kHz
- 4 mikrofoni, 2 na slušalko
- dinamični pretvornik
- premer gonilnika: 7 mm
- polnjenje polnilne škatlice preko USB-C kabla
- SPL: 110 dB SPL (1 kHz/0 dBFS)
- harmonična distorzija: <0,08 % (1kHz, 94 Db SPL)
- povezovanje z Bluetooth 5.2
- podprti profili: A2DP, AVRCP, HFP
- podprti kodeki: SBC, AAC, aptX™
V paketu
- slušalke SPORT True Wireless
- polnilna škatlica
- USB-C kabel
- silikonski adapterji za odprto in zaprto poslušanje (S/M/L)
- adapterji za ušesa (N, S1, S2 in S3)
Splošno | |
|---|---|
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Ušesne |
| Brezžična povezava | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Ne |
Podrobnosti | |
| Avtonomija baterije | 27 h |
| Čas polnjenja baterije | 1,5 h |
| Premer gonilnikov | 7 mm |
| SPL | 110 dB SPL (1 kHz/0 dBFS) |
| Harmonična distorzija (THD) | < 0,08 % (1 kHz, 94 dB SPL) |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 100 Hz – 10 kHz |
| Različica Bluetooth | 5.2 |
| Podprti profili | A2DP, AVRCP, HFP |
| Podprti kodeki | SBC, AAC, aptX™ |
Dimenzije izdelka | |
| Teža | 48 g |





