Slušalke Sennheiser RS 275, brezžične
Slušalke Sennheiser RS 275, brezžične
700440
Brezžične slušalke Sennheiser RS 175 so odlične za domači kino in avdio. Naglavne slušalke zaprtega tipa zagotavljajo dobro zvočno izolacijo, čist zvok ter izjemno udobje med nošenjem. Polnilna baterija omogoča do 50 ur uporabe. Poleg priklopa na priložen sprejemnik za TV omogočajo tudi priklop preko Bluetooth povezave, imajo pa tudi vgrajen mikrofon za opravljanje klicev.
Lastnosti
- Brezžične slušalke namenjene priklopu na televizijo
- Optimiziran zvok za jasnost govora v filmih in serijah
- Podpira Bluetooth Auracast, Bluetooth 5.4 in USB
- Podprti profili: A2DP, AVRCP, HFP, HSP, GATT, PBP, BAP
- Podprti kodeki: LC3, AptX, SBC, AAC, AptX Adaptive
- Dinamični gonilniki 37 mm
- Frekvenčni razpon slušalk 6 Hz do 22 kHz (-10 dB)
- Občutljivost 104 dB SPL (1 kHz / 0 dB FS)
- THD <0.3% (1 kHz / 100 dB SPL)
- Pasivna zvočna izolacija
- Vgrajena 2 MEMS mikrofona
- Baterija omogoča do 50 ur predvajanja preko Bluetooth povezave, napolni se v cca 2 urah
- Zamenljiva polnilna li-poli baterija
- BTA1 TV sprejemnik:
- Bluetooth Auracast podpora
- Domet: do 50 m
- Podprti koded: LC3
- Priklopi: Optični mini Toslink, HDMI ARC, 3.5 mm stereo, USB za napajanje
- Dimenzije: 130 × 20 × 56 mm, 100 g
V paketu
- HDR 275 slušalke
- TV sprejemnik BTA1
- TV Audio Digital kabel (Toslink v Mini Toslink)
- 3.5 mm avdio kabel
- USB-A v C kabel
- USB-C kabel
- Stojalo za slušalke
Splošno | |
|---|---|
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | 3,5 mm, Bluetooth in USB-C |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Da |
Podrobnosti | |
| Doseg brezžične povezave | 50 m |
| Avtonomija baterije | 50 h |
| Čas polnjenja baterije | 2 h |
| Premer gonilnikov | 37 mm |
| Frekvenčni odziv | 6 Hz – 22 kHz (-10 dB) |
| SPL | 104 dB SPL (1 kHz / 0 dB FS) |
| Harmonična distorzija (THD) | <0.3% (1 kHz / 100 dB SPL) |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 50 Hz to 10 kHz (–3 dB) |
| Različica Bluetooth | 5.4 |
| Podprti profili | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, GATT, PBP, BAP |
| Podprti kodeki | LC3, AptX, SBC, AAC, AptX Adaptive |





