Slušalke Sennheiser HDB 630, Bluetooth, USB-C
Slušalke Sennheiser HDB 630, Bluetooth, USB-C
700445
Brezžične bluetooth slušalke za prave avdiofile. Zasnovane za odličen zvok in dolgotrajno udobje z obročem iz japonskega usnja. Imajo 42 mm pretvornike, podporo za aptX, aptX HD in aptX Adaptive, možnost priklopa na USB-C, 3.5 mm kabel ali bluetooth. Napreden parametrični iznačevalnik, funkcija crossfeed in adaptivno izničevanje hrupa. Baterija omogoča do 60 ur poslušanja. Priložen tudi BTD 700 USB-C bluetooth sprejemnik.
Lastnosti
- Sennheiserjev 42mm pretvornik za nevtralen zvok z naravnimi srednjimi toni, izjemnimi podrobnostmi in široko zvočno kuliso.
- Zvok visoke ločljivosti s podporo za aptX, aptX HD in aptX Adaptive. Odlično delujejo v kombinaciji s priloženim USB-C sprejemnikom BTD700.
- Parametrični iznačevalnik (EQ) za napredno uravnavanje zvoka in crossfeed podajanja.
- Prilagodljiv ANC preprečuje motnje iz okolice brez vpliva na jasnost, dinamiko ali ravnotežje.
- Baterija z do 60 urami delovanja.
Splošno | |
|---|---|
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | 3,5 mm, Bluetooth in USB-C |
| Kombiniran 3,5 mm priklop (🎧 + 🎤) | Da |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Da |
Podrobnosti | |
| Avtonomija baterije | 60 h |
| Premer gonilnikov | 42 mm |
| Frekvenčni odziv | 6 Hz – 22 kHz (reg.), 6 Hz – 40 kHz (Line-in), 96kHz (USB, BT + aptX Adaptive) |
| Impedanca | 480 Ω |
| SPL | 105 dB (1 kHz / 0 dBFS) |
| Harmonična distorzija (THD) | <0.2 % (1 kHz / 100 dB SPL) |
| Različica Bluetooth | 5.2 |
| Podprti kodeki | aptX™ Adaptive™, aptX™ HD, aptX™, AAC, SBC |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
Dimenzije izdelka | |
| Teža | 311 g |





