Slušalke Razer Hammerhead V3 X HyperSpeed, True Wireless, Bluetooth 5.3, USB-C
Slušalke Razer Hammerhead V3 X HyperSpeed, True Wireless, Bluetooth 5.3, USB-C
RZ12-05620100-R3G1
Brezžične ušesne slušalke z Bluetooth 5.3 in USB-C HyperSpeed povezljivostjo. Imajo Razer Chroma RGB osvetlitev, 11 mm gonilnike in podpirajo THX prostorski zvok. Omogočajo do 10 ur poslušanja in dodatnih 25 ur s polnilno škatlico za skupnih 35 ur glasbenih in gaming užitkov. So IPX4 odporne na vodo in prah. V paketu je priložen polnilni kabel, ter 3 silikonski ušesni nastavki (S, M in L).
Lastnosti
- Frekvenčni razpon: 20 Hz – 20 kHz
- Impedanca: 32 Ω
- Občutljivost: 102 dB
- Vhodna moč: 25 mW
- Gonilniki: 11 mm
- Povezljivost: Bluetooth 5.3
- Dolžina kabla: 42 cm
- Teža: 5,3 g na slušalko / 51 g skupaj
- Usmerjenost mikrofona: kardioidna
- SNR (mikrofon): 65 dB
- Občutljivost mikrofona (@1 kHz): -35 dB
- Združljivost: PC, pametni telefon, PS5,…
- Avtonomija baterije: do 35 ur skupaj (10 ur slušalke + 25 ur polnilna škatlica)
Splošno | |
|---|---|
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Ušesne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | USB-C in Bluetooth |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Ne |
Podrobnosti | |
| Avtonomija baterije | 35 h |
| Premer gonilnikov | 11 mm |
| Frekvenčni odziv | 20 Hz – 20 kHz |
| Impedanca | 32 Ω |
| Največja vhodna moč | 25 mW |
| Občutljivost (mikrofon) | -35 dB |
| SNR (mikrofon) | 65 dB |
| Različica Bluetooth | 5.3 |
| Dolžina kabla | 0,42 m |
| Uradna stran izdelka | |
Dimenzije izdelka | |
| Teža | 51 g |





