Slušalke Razer Hammerhead V3 HyperSpeed, True Wireless, USB-C, Bluetooth 6.0
Slušalke Razer Hammerhead V3 HyperSpeed, True Wireless, USB-C, Bluetooth 6.0
RZ12-05610100-R3G1
Brezžične ušesne slušalke z Bluetooth 6.0 in USB-C HyperSpeed povezljivostjo. Imajo Razer Chroma RGB osvetlitev, 11 mm gonilnike, podpirajo THX prostorski zvok in aktivno izničevanje šumov iz okolice. Omogočajo do 10 ur poslušanja in dodatnih 30 ur s polnilno škatlico za skupnih 40 ur glasbenih in gaming užitkov. So IPX4 odporne na vodo in prah. V paketu je priložen sprejemnik, polnilni kabel, ter 3 silikonski ušesni nastavki (S, M in L).
Lastnosti
- Frekvenčni razpon: 20 Hz – 20 kHz
- Impedanca: 32 Ω
- Občutljivost: 105 dB
- Vhodna moč: 25 mW
- Gonilniki: 11 mm
- Povezljivost: Bluetooth 6.0
- Dolžina kabla: 42 cm
- Teža: 5,6 g na slušalko / 63 g skupaj
- Usmerjenost mikrofona: kardioidna
- SNR (mikrofon): 70 dB
- Občutljivost mikrofona (@1 kHz): -40 dB
- Združljivost: PC, pametni telefon, PS5,…
- Avtonomija baterije: do 40 ur skupaj (10 ur slušalke + 30 ur polnilna škatlica)
Splošno | |
|---|---|
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Ušesne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | USB-C in Bluetooth |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Da |
Podrobnosti | |
| Avtonomija baterije | 40 h |
| Premer gonilnikov | 11 mm |
| Frekvenčni odziv | 20 Hz – 20 kHz |
| Občutljivost | 105 dB |
| Impedanca | 32 Ω |
| Občutljivost (mikrofon) | -40 dB |
| SNR (mikrofon) | 70 dB |
| Različica Bluetooth | 6.0 |
| Dolžina kabla | 0,42 m |





