Slušalke ASUS ROG Theta 7.1
Slušalke ASUS ROG Theta 7.1
90YH01W7-B2UA00
ROG Theta 7.1 so gaming slušalke z izjemnim 7.1 prostorskim zvokom, ki ga zagotavlja kar 8 Essence gonilnikov za natančno pozicioniranje in bogat zvok. Slušalke prinašajo prvi mikrofonon s funkcijo odpravljanja hrupa, ki jo poganja umetna inteligenca in poskrbi za kristalno čisto komunikacijo. ROG Theta 7.1 imajo vgrajen kakovosten DAC in kar štiri ojačevalce ESS 9601. USB-C priključek omogoča priklop in uporabo 7.1 zvoka na PC, konzolah in mobilnih napravah. Slušalke so zahvaljujoč aluminijastemu okvirju izjemno robustne, ponašajo pa se tudi z RGB osvetlitvijo in udobnimi ROG hibridnimi ušesnimi blazinicami.
Lastnosti
- ASUS Aura RGB osvetlitev z efekti in izbiro med 16,8 milijona barv
- ROG hibridne ušesne blazinice, zasnovane v ergonomski obliki črke D ponujajo odlično izolacijo in izjemno udobje tudi, ko slušalke uporabljate očali – narejene so iz tkanine, ki se hitro hladi, in 100% usnja
- ROG Theta 7.1 imajo priloženi dve vrsti ušesnih blazinic – en par je tanek in mehek ter prinaša kobinacijo usnja in zračno-prepustne tkanine s hitrim hlajenjem, drug pa je debelejši in ima več tkanine za hitro hlajenje, kar omogoča daljšo uporabo
- Aluminijasto ohišje je izjemno vzdržljivo ter dobro odvaja toploto
- Stikalo za preklop med 7.1 ali stereo zvokom ter gumb za nadzor glasnosti, mikrofona ter osvetlitve
- Kompatibilne z namiznimi računalniki, prenosniki, konzolami in pametnimi telefoni
- Armoury II programska oprema z intuitivnim uporabniškim vmesnikom za nastavljanje izenačevanja frekvenc, osvetlitve, profilov in še več
- Dolžina USB-C kabla: 1,2 m
- Dolžina USB-A 2.0 kabla: 1 m
Paket vsebuje
- Slušalke ROG Theta 7.1
- Snemljiv mikrofon
- ROG Hybrid ušesne blazinice
- USB-C v USB-A 2.0 adapter
- Dokumentacija
Splošno | |
|---|---|
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Ne |
| Priklop | USB-A in USB-C |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Ne |
Podrobnosti | |
| Frekvenčni odziv | 20 ~ 40.000 Hz |
| Impedanca | 32 Ohm |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 100 ~ 12.000 Hz |
| Občutljivost (mikrofon) | -40 dB ± 3 dB |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
| Teža | 650 g |





