Slušalke ASUS ROG Cetra True Wireless
Slušalke ASUS ROG Cetra True Wireless
90YH03G1-B5UA00
Brezžične ušesne gaming slušalke z aktivnim izničevanjem šumov in IPX4 vodoodpornostjo. Omogočajo do 27 ur predvajanja skupaj s polnilno škatlico. Škatlica omogoča tudi brezžično polnjenje.
Lastnosti
- primerne za gaming in multimedijo
- brezžične Bluetooth slušalke
- gonilnik premera 10 mm
- impendanca: 32 ohm
- frekvenčni razpon: 20 Hz – 20 KHz
- vsesmerni mikrofon z -38 dB občutljivosti in frekvenčnim razponom od 100 Hz – 10 KHz
- aktivno izničevanje šumov (ANC)
- baterija: 4,8 + 17 ur (ANC vklopljen) in 5,5 + 21,5 ur (ANC izklopljen)
- masa: slušalke 10 g, polnilna škatlica 42 g
Splošno | |
|---|---|
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Ušesne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | Bluetooth |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Da |
Podrobnosti | |
| Avtonomija baterije | 27 h |
| Premer gonilnikov | 10 mm |
| Frekvenčni odziv | 20Hz – 20 KHz |
| Impedanca | 32 ohm |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 100 Hz – 10 KHz |
| Občutljivost (mikrofon) | -38 dB |
| Podprti kodeki | SBC, AAC |
| Dolžina kabla | 0,6 m |





