Slušalke ASUS ROG Cetra Open Wireless, 2.4 GHz, BT 6.0, IPX5
Slušalke ASUS ROG Cetra Open Wireless, 2.4 GHz, BT 6.0, IPX5
90YH0450-BTUA00
Brezžične gaming slušalke z Bluetooth 6.0 in ROG SpeedNova 2,4 GHz brezžično povezavo z USB-C sprejemnikom. Opremljene s 14,2 mm gonilnik, so odprte zasnove, imajo RGB osvetlitev in štiri mikrofone s funkcijo AI za zmanjševanje šuma. Priložen snemljiv trak za okrog vratu. Baterija omogoča do 16 ur predvajanja z dodatnimi 48 urami s polnilno škatlico. IPX5 odpornost proti vlagi in prahu.
Lastnosti
- Enostavno upravljanje s fizičnimi gumbi na zgornji strani slušalk
- Open-ear udobje: Koži prijazen ušesne kljukice zagotavljajo udobje brez pritiska, primerno za dolge gaming seanse ali celodnevno uporabo
- Dva načina brezžične povezave: Bluetooth 6.0 in ROG SpeedNova 2,4 GHz z USB-C sprejemnikom
- 14,2 mm karbonski gonilniki zagotavljajo kristalno čist, podroben zvok z globokim in dinamičnim basom
- Personalizirana avdio načina: Phantom Bass izboljša zaznavanje nizkih tonov, način Immersion pa nežno zmanjša hrup okolice za boljši fokus
- Štirje vgrajeni mikrofoni z AI za odpravo šuma za jasen zajem glasu
- Enostavna nastavitev z Gear Link aplikacijo za EQ, osvetlitev in drugih možnosti
- Do 64 ur predvajanja skupaj s polnilno škatlico preko Bluetooth
V paketu
- 1 × slušalke ROG Cetra Open
- 1 × brezžični USB-C sprejemnik
- 1 × kabel USB-C na USB-A
- 1 × trak za okrog vratu
Splošno | |
|---|---|
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Ušesne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | USB-C in Bluetooth |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Da |
Podrobnosti | |
| Avtonomija baterije | 48 h |
| Čas polnjenja baterije | 3 h |
| Premer gonilnikov | 14,2 mm |
| Frekvenčni odziv | 20Hz – 20kHz |
| Impedanca | 16ohms |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 100Hz – 8kHz |
| Občutljivost (mikrofon) | -38dB |
| Različica Bluetooth | 6.0 |
| Dolžina kabla | 0,6 m |





