Slušalka EPOS | Sennheiser PC 7 USB, mono
Slušalka EPOS | Sennheiser PC 7 USB, mono
1000431
Kvalitetna mono USB slušalka z mikrofonom. Kvalitetna izdelava, enostavna namestitev in uporaba. Idealna za internetno telefonijo. Povezava z USB kablom dolžine 2 m.
Enostranska zasnova lahkega in trpežnega računalnika PC 7 USB vam zagotavlja kakovosten zvok, hkrati pa vam omogoča, da se zavedate svoje okolice. Enostaven za povezavo z osebnim računalnikom in računalnikom Mac® prek USB-ja, ima enosmerni mikrofon za odpravljanje šumov, ki zmanjša šumenje v ozadju, tako da je vaš glas jasno slišen.
Lastnosti
- Mono slušalka
- Mikrofon s funkcijo odpravljanja šumov
- USB priklop
- Kvalitetna izdelava in trpežni materjali
- Lahka in udobna
- Enostavna namestitev in uporaba
- Hitro in enostavno se povežite z osebnim računalnikom ali Mac® prek USB-ja
- Enosmerni mikrofon za kristalno čist pogovor
- Zagotavlja jasen in kakovosten zvok, hkrati pa vas ohranja pozorni na okolico
- Kvalitetna mono USB slušalka z mikrofonom. Kvalitetna izdelava, enostavna namestitev in uporaba. Idealna za internetno telefonijo. Povezava z USB kablom dolžine 2 m.
Splošno | |
| Tip naprave | Slušalke |
| Priklop | USB-A |
| Brezžična povezava | Ne |
| Mikrofon | Da |
| Dolžina kabla | 2 m |
Slušalke | |
| Tip slušalk | Mono naglavna slušalka |
| Frekvenčni odziv | 42–17,000 Hz |
| Impedanca | 32 Ω |
| SPL | 95 dB SPL @ 1 kHz, 1V RMS |





