Seagate trdi disk 2TB 256MB SATA 6Gb/s SkyHawk
Seagate trdi disk 2TB 256MB SATA 6Gb/s SkyHawk
ST2000VX017
Seagate ST2000VX017 je del linije SkyHawk, namenjene neprekinjenemu delovanju v video nadzornih rešitvah. Disk z enoto 2 TB uporablja CMR tehnologijo zapisovanja in deluje s hitrostjo 5400 RPM. Namenjen je sistemom, kjer je ključna visokozmogljiva, stabilna obdelava videoposnetkov in shranjevanje vsebin, podprt s tehnologijo ImagePerfect™ za nemoten video tok brez izgube sličic.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | ST2000VX017 |
| Kapaciteta | 2 TB |
| Format | 3,5″ |
| Vmesnik | SATA 6 Gb/s |
| Hitrost vrtenja | 5400 RPM |
| Predpomnilnik (cache) | 256 MB |
| Tehnologija zapisa | CMR |
| Delovanje | 24/7 (non-stop) |
| Podpora za kamere | Do 64 HD kamer |
| Obremenitev (Workload Rate Limit) | 180 TB/leto |
| Povprečni čas med napakami (MTBF) | 1.000.000 ur |
| ImagePerfect™ tehnologija | Da |
| SkyHawk Health Management | Da |
| Običajna hitrost prenosa | Do 180 MB/s |
| Delovna temperatura | 0 °C do 65 °C |
| Neaktivna temperatura | –40 °C do 70 °C |
| Dimenzije (Š × D × V) | 101,6 × 146,99 × 20,2 mm |
| Teža | Približno 415 g |





