SAMSUNG GALAXY TAB A11+ 2025 WIFI 128GB SILVER
SAMSUNG GALAXY TAB A11+ 2025 WIFI 128GB SILVER
SM-X230NZSREUE
Galaxy Tab A11+ WIFI, stilski tablični računalnik s kančkom svežine, ima elegantno obliko in gladko kovinsko ohišje. Galaxy Tab A11+ WIFI je na voljo z do 8 GB RAM-a, ki zagotavlja manj zaostankov med tem, ko hkrati delate več stvari. Poleg tega vgrajeni 64-GB pomnilnik shrani vse vaše videoposnetke visoke ločljivosti, fotografije in datoteke. Pomnilnik lahko razširite z microSD kartico velikosti do 1 TB. Shranite več priljubljenih vsebin in izbrišite manj. Potopite se v bogato zvočno ozadje z zvočniki, ki vas obdajo z zvočno izkušnjo. Ne glede na to, ali uživate v filmu ali glasbi, vam Galaxy Tab A11+ omogoča, da se povsem vključite v 3D-zvok z osupljivo jasnostjo in globino.
| Kategorija | Specifikacije |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 27,94 cm (11,0″) TFT LCD, 90Hz |
| Operacijski sistem | Android 16, One UI 8 |
| Mobilni prenos podatkov (WWAN) | NE |
| Barva | Srebrna |
| Procesor | Octa-core (2×2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6×1.8 GHz Kryo 660 Silver) |
| Pomnilnik RAM | 6 GB |
| Pomnilnik FLASH | 128 GB |
| Priključki | USB Type-C 2.0 |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.1 |
| Čitalec kartic | microSD (do 1TB) |
| Kamera | Spredaj in zadaj: Glavna 8,0 MP, sprednja 5,0 MP |
| Zvočniki | DA, stereo (4 zvočniki) |
| Senzorji | Pospeškometer, žiroskop, bližinski senzor (samo dodatki), kompas |
| Baterija in napajanje | 7040 mAh |
| Mere (Š x V x G) | 168,7 x 257,1 x 6,9 mm |
| Teža | 480 g |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija | 24 mesecev |





