Samsung 990 PRO 2TB s hlajenjem
Samsung 990 PRO 2TB s hlajenjem
MZ-V9P2T0CW
Samsung 990 PRO HeatSink je NVMe SSD disk v M.2 formatu s kapaciteto 2TB. Podpira vodilo PCIe Gen4 x4 in nudi hitrosti branja do 7450 MB/s in hitrosti pisanja do 6900 MB/s. SSD ima hladilnik, ki učinkovito odvaja toploto za bolj učinkovito dolgotrajno delovanje. Kompatibilen s PlayStation 5, namiznimi računalniki in prenosniki, ki ustrezajo PCI-SIG D8 standardu.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vodilo | PCIe Gen4.0 x4, NVMe 2.0 |
| Hitrost sekvenčnega branja | do 7450 MB/s |
| Hitrost sekvenčnega pisanja | do 6900 MB/s |
| Hitrost naključnega branja | do 1.400.000 IOPS |
| Hitrost naključnega pisanja | do 1.550.000 IOPS |
| Primeren za | osebne računalnike in igralne konzole |
| Format | M.2 (2280) |
| Dimenzije | 80 x 24,3 x 8,2 mm (s hladilnikom) |
| Predpomnilnik | Samsung 2GB Low Power DDR4 SDRAM |
| Podpora | TRIM, S.M.A.R.T, GC algoritem, AES 256-bit enkripcija |
| Poraba energije | Povprečna 5,4 W, največja 7,8 W |
| MTBF | 1,5 milijonov ur |
| TBW | 600 |

