Samsung 1TB 9100 PRO PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD
Samsung 1TB 9100 PRO PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD
MZ-VAP1T0BW
Primeren je tako za oblikovalce, fotografe in video urednike, kot tudi za ustvarjanje z umetno inteligenco in za igranje iger.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Nazivna zmogljivost | 1.000 GB |
| Faktor oblike | M.2 (2280) |
| Vmesnik | PCIe® 5.0 x4, NVMe™ 2.0 |
| Dimenzije (ŠxVxG) | največ 80,15 x največ 22,15 x največ 2,38 mm |
| Teža | 9,0 g |
| Pomnilnik za shranjevanje | Samsung V-NAND TLC |
| Krmilnik | Lastni krmilnik Samsung |
| Predpomnilnik | Samsung 1 GB Low Power DDR4X SDRAM |
| Podpora za TRIM | Podprto |
| Podpora za S.M.A.R.T | Podprto |
| Podpora za šifriranje | 256-bitno šifriranje AES (razred 0), TCG/Opal, IEEE1667 (šifriran pogon) |
| Podpora za WWN | Podprto |
| Podpora za način mirovanja naprave | DA |
| Zaporedno branje | Do 14.700 MB/s |
| Zaporedno pisanje | Do 13.300 MB/s |
| Naključno branje | Do 1.850.000 IOPS |
| Naključno pisanje | Do 2.600.000 IOPS |
| Dovoljena napetost | 3,3 V ± 5 % |
| Zanesljivost (MTBF) | 1,5 milijona ur |
| Delovna temperatura | 0 – 70 ℃ |
| Šok | 1500 G & 0,5 ms (polsinus) |
| Komplet za namestitev | Ni na voljo |
| Upravljanje SW | Programska oprema Magician za upravljanje SSD |

