Računalnik HP ProDesk 4 Tower G1i AI PC U7-265/16GB/SSD 1TB/W11Pro
Računalnik HP ProDesk 4 Tower G1i AI PC U7-265/16GB/SSD 1TB/W11Pro
9H7U8ET#BED
HP ProDesk 4 v G1i ohišju stolpa rastočim podjetjem zagotavlja ključne funkcije za storilnost v cenovno ugodnem namiznem računalniku z umetno inteligenco. Zmogljiv in zanesljiv z izbiro grafičnih kartic, procesorjem Intel Core Ultra in nevronsko procesorsko enoto z zmogljivostjo 13 bilijonov operacij na sekundo, ki z razdeljevanjem moči in raziskovanjem potenciala umetne inteligence za izboljšanje poslovne učinkovitosti pomaga optimizirati vsakodnevne naloge.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7-265 (do 5,3 GHz), 30 MB L3, 20 jeder / 20 niti, Intel AI Boost (13 VRHOV NPU) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit, SLO/ANG |
| Pomnilnik | 16 GB DDR5-5600 MT/s (1x 16 GB), 3x prosta reža, možnost nadgradnje do 128 GB |
| SSD pogon | 1 TB 2280 Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Tip računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q870 (vPro) |
| Napajalnik | 280 W notranji, do 92 % učinkovitost, aktivni PFC, dolžina kabla 1,83 m |
| Priključki spredaj | 1x USB-C 3.1 Gen2, 3x USB-A 3.1 Gen2, 1x kombiniran avdio vhod/izhod |
| Priključki zadaj | 1x DisplayPort 1.4a, 1x HDMI 1.4b, 3x USB-A 3.0, 2x USB-A 2.0, 1x RJ-45, 1x kombinirani avdio vhod/izhod |
| Čitalec kartic | Brez |
| Razširitve | 1x PCI, 1x PCIe 4×16, 1x M.2 2230 PCIe x1 za Wi-Fi, 1x M.2 2280 PCIe x4 za SSD |
| Razširitvena mesta | 2x 3,5-palčni trdi diski |
| Tipkovnica in miška | Priložena HP 125 v2 USB tipkovnica in USB optična miška HP 125 |
| Zvočniki | Notranji 2 W |
| Brezžične povezave | Intel AX211 Wi-Fi 6E (2×2) + Bluetooth 5.3 |
| Žične povezave | Intel I219-LM Gigabit Network |
| Optična enota | Brez |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul, reža za Kensington ključavnico |
| Mere (Š x V x G) | 15,5 x 33,7 x 30,8 cm |
| Teža | 5,58 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Energy Star, TCO-e, EPEAT |
| Garancija | 36 mesecev (HP 3y Onsite) |





