Računalnik HP ProDesk 4 G1i Mini U7-265T/16GB/SSD 1TB/Intel Wi-Fi 6E/W11Pro
Računalnik HP ProDesk 4 G1i Mini U7-265T/16GB/SSD 1TB/Intel Wi-Fi 6E/W11Pro
BY6X7ET#BED
Namizni računalnik HP ProDesk 4 Mini G1i z umetno inteligenco zagotavlja poslovno zmogljivost, varnost in prilagodljive možnosti uvedbe z enim kablom za podjetja vseh velikosti. Ta zanesljiv računalnik s prostornino enega litra zagotavlja zmogljivost za velika in srednje velika podjetja z zmogljivim procesorjem Intel, ki vključuje nevronsko procesorsko enoto z zmogljivostjo 13 bilijonov operacij na sekundo. Oglejte si, kam vas lahko popelje umetna inteligenca!
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7-265T (do 5,3 GHz), 30 MB L3, 20 jeder / 20 niti, Intel AI Boost (13 VRHOV NPU) |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro 64-bit, SLO/ANG |
| Pomnilnik | 16 GB DDR5-5600 MHz (1x 16 GB) SODIMM, 1x prosta reža, možnost nadgradnje do 64 GB |
| SSD pogon | 1 TB PCIe NVMe M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Vrsta ohišja | Namizni mini računalnik (DM) |
| Tip računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q870 (vPro) |
| Napajalnik | 90 W zunanji, do 89 % učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | 3x USB Type-A, 1x napajanje, 2x priključka za zunanjo anteno |
| Priključki zadaj | 2x DisplayPort 2.1, 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x USB-C G2 ALT 100 W in Flex IO |
| Čitalec kartic | Brez |
| Razširitve | 2x M.2 2230, 1x M.2 2280 |
| Tipkovnica in miška | Žična SLO tipkovnica HP 125 v2 in žična miška HP 125 |
| Zvočniki | Kodek Realtek ALC3252, univerzalni priključek za zvok (CTIA/OMTP) |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2×2) in Bluetooth 5.3 |
| Žične povezave | Intel I219LM GbE |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul, HP DriveLock, Automatic DriveLock |
| Mere (Š x V x G) | 17,7 x 3,42 x 18,1 cm |
| Teža | 1,2 kg |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | TCO, ENERGY STAR, EPEAT |
| Garancija | 36 mesecev (HP 3y Onsite) |




