Računalnik HP Pro SFF 290 G9 i5-13500/16GB/SSD 512GB/W11Pro
Računalnik HP Pro SFF 290 G9 i5-13500/16GB/SSD 512GB/W11Pro
A55BYET#BED
Računalnik HP Pro SFF 290 vam bo v pomoč pri optimiziranju poslovnih virov. Ta cenovno ugoden računalnik je opremljen z zmogljivim procesorjem Intel, ključnimi orodji in varnostnimi funkcijami za podjetja, poleg tega pa ga je preprosto nastaviti in ponuja prilagodljivo ter funkcionalno oblikovanje, ki lahko raste skupaj z vašim podjetjem.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core i5-13500 (2,50–4,80 GHz) 24 MB 14 jeder/20 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR4 3200 MHz (1x 16 GB), 1x prosta reža, do 64 GB |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel UHD 730 |
| Vrsta ohišja | Ohišje majhne velikosti (SFF) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel H670 |
| Napajalnik | 180W – notranji napajalnik |
| Priključki spredaj | 4x USB 3.2 Gen1, 1x kombiniran avdio vhod/izhod |
| Priključki zadaj | 1x HDMI, 1x VGA, 4x USB 2.0, 1x RJ-45, 1x audio vhod, 1x audio izhod |
| Čitalec kartic | NE |
| Razširitve | 1x PCIe 4.0 x16, PCI Express 3.0 x1, 1x M.2 2242/2280 storage, 1x M.2 PCIe x1 samo za WiFi |
| Razširitvena mesta | 1x 3,5” |
| Tipkovnica in miška | priložena HP 125 USB SLO tipkovnica in USB optična miška |
| Zvočniki | notranji zvočnik 2W |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | integrirana 10/100/1000M GbE LAN |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul, zanka za ključavnico, vgrajena kabelska ključavnica za pripomočke; tanka kabelska ključavnica |
| Mere (Š x V x G) | 9,5 x 27 x 30,3 cm |
| Teža | od 4,2 kg |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Certifikat Energy Star, registrirano za EPEAT |
| Garancija v mesecih | 36 |





