Računalnik HP Pro Mini 260 G9 i5-1335U/16GB/SSD 512GB/W11Pro
Računalnik HP Pro Mini 260 G9 i5-1335U/16GB/SSD 512GB/W11Pro
A55C3ET#BED
Namizni računalnik HP Pro Mini 260 v kompaktnem ohišju uporabnikom ponuja zmogljivost in funkcije poslovne ravni. Ta računalnik poganja najnovejši procesor Intel in nudi različne funkcije, ki bodo po ugodni ceni zadovoljile vsakodnevne potrebe vašega podjetja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 -1335U (3,4 – 4,6 GHz) 12 MB 10 jeder/12 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR4 3200 MHz (1x 16 GB) SODIMM, 1x prosta reža, do 32 GB |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Iris Xe |
| Vrsta ohišja | Namizni mini računalnik (DM) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel |
| Napajalnik | 65 W zunanji napajalnik, do 89-odstotna učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | 1x USB Type-C, 2x USB 3.1 (1x z napajanjem 5V/1.5A)), 1x 3,5mm avdio izhod |
| Priključki zadaj | 1x DP 1.4, 1x HDMI, 2x USB 3.0, 1x USB 3.1, 1x RJ-45 |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 2x M.2 (1x M.2 2230 reža za WLAN/BT in 1x M.2 2280) |
| Razširitvena mesta | 1x 2.5” |
| Tipkovnica in miška | HP USB SLO tipkovnica HP 125 in USB optična miška |
| Zvočniki | notranji 2W |
| Brezžične povezave | WLAN RT 8852BE Wi-Fi6 +BT 5.3 WW |
| Žične povezave | Intel I219-V Gigabit Network Connection |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul, reža za ključavnico |
| Mere (Š x V x G) | 17,7 x 3,4 x 17,5 cm |
| Teža | 1,42 kg |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Energy Star, EPEAT, IT Eco, TCO, |
| Garancija v mesecih | 36 NBD Onsite DT Support |





