Računalnik HP EliteOne 840 G9 AIO i5-14500/16GB/SSD 512 GB/24”FHD/NT/W11Pro
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AIO i5-14500/16GB/SSD 512 GB/24”FHD/NT/W11Pro
99A76ET#BED
Večnamenski računalnik HP EliteOne 840 z izkušnjami, ki navdušujejo uporabnike in skrbnike za informacijsko tehnologijo, spodbuja vašo ekipo, da dela po najboljših močeh. Predstavlja novo, elegantno oblikovanje, najnovejši procesor Intel in nov nabor vrhunskih orodij za sodelovanje, s čimer je pripravljen za vse vaše zahtevne projekte in virtualne konference.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 60,45 cm (23,8”) FHD IPS 1920×1080, 250 cd/m2, nebleščeč, LBL |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5-14500 (2,6–5,0 GHz), 24 MB 14 jeder/20 niti, vPro |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 4800 MHz (1x 16 GB), 1 prosta reža, do 64 GB |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel UHD 770 |
| Zaslon na dotik | NE |
| Nabor vezja | Intel Q670 |
| Razširitve | 1x M.2 PCIe x1 za WIFI, 2x M.2 PCIe za M.2 SSD |
| Priključki ob strani | 1x USB-C, 1x USB 3.1 G2, 1x kombiniran audio izhod |
| Priključki zadaj | 1x USB-C, 1x DP 1.4, 1x HDMI 2.0, 2x USB 3.1 G2, 2x USB 3.1 G1, 1x RJ-45 |
| Čitalec kartic | da, 4 v 1 |
| Tipkovnica in miška | HP 655K SLO tipkovnica in optična miška HP combo |
| Zvočniki in kamera | Zvok Bang & Olufsen 5 W stereo, 16 MB IR spletna kamera |
| Brezžične povezave | Intel AX211 Wi-Fi 6E vPro 160 MHz + Bluetooth 5.3 WW WLAN |
| Žične povezave | integriran Intel I225-LM PCIe GbE kontroler |
| Optična enota | Brez |
| Napajalnik | Notranji 240 W |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 53,96 x 55,81 x 23,8 cm |
| Teža | 8,96 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | Srebrna |
| Dodatne informacije | stojalo nastavljivo po višini HAS do 130 mm (±2 mm), ENERGY STAR, TCO |
| Garancija v mesecih | 36 možnost podaljšanja na 5 let (U18HBE) |





