Računalnik HP EliteDesk 8 Tower G1i Ultra 5 235/16GB/SSD 512GB/W11Pro
Računalnik HP EliteDesk 8 Tower G1i Ultra 5 235/16GB/SSD 512GB/W11Pro
99M68ET#BED
Z računalnikom HP EliteDesk 8 Tower G1i AI, ki vključuje zmogljiv procesor Intel Core Ultra z vgrajeno nevronsko procesorsko enoto z zmogljivostjo 13 bilijonov operacij na sekundo, sprostite zmogljivost, ki jo poganja umetna inteligenca. Dvignite varnost, razširljivost in oblikovanje računalnika na novo raven – kot nalašč za dinamična, sodobna delovna okolja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 235 (do 5,0 GHz), 24 MB L3, 14 jeder / 14 niti, Intel AI Boost (13 VRHOV NPU) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit, SLO/ANG |
| Pomnilnik | 16 GB DDR5-5600 MT/s (1x 16 GB), 3x proste reže, možnost nadgradnje do 128 GB |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| HDD pogon | / |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Tip računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q870 (vPro) |
| Napajalnik | 280 W notranji napajalnik, do 92 % učinkovitost, aktivni PFC, dolžina napajalnega kabla 1,83 m |
| Priključki spredaj | 3x USB-A 5 Gb/s |
| Priključki zadaj | 2x USB-A 5 Gb/s, 3x USB 2.0 Type-A, 1x HDMI 2.1, 2x DP 2.1, 1x RJ-45, 1x kombinirani avdio vhod/izhod |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 1x M.2 2230, 3x M.2 2280, 1x PCIe 4×16, 1x PCIe 5×16, 1x PCIe 4×16 (žična kot x4) |
| Razširitvena mesta | 1x M.2 2230 za WLAN, 3x M.2 2280 za shrambo, 2x 3,5” HDD, 1x tanki optični pogon |
| Tipkovnica in miška | Žična HP 320K tipkovnica, žična HP 320M miška |
| Zvočniki | Kodek Realtek ALC3252, univerzalni priključek za zvok s podporo za slušalke CTIA in OMTP |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 (2×2) in Bluetooth 5.4, vPro |
| Žične povezave | Intel I219LM GbE |
| Optična enota | Brez |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 15,5 x 30,8 x 33,7 cm |
| Teža | 6,22 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Energy Star, HP Wolf Pro Security Edition |
| Garancija | 36 mesecev (HP 3y NBD Onsite DT) |





