Računalnik HP EliteDesk 8 Tower G1i U9 285/32GB/SSD 1TB/W11Pro
Računalnik HP EliteDesk 8 Tower G1i U9 285/32GB/SSD 1TB/W11Pro
99M74ET#BED
Z računalnikom HP EliteDesk 8 Tower G1i AI, ki vključuje zmogljiv procesor Intel Core Ultra z vgrajeno nevronsko procesorsko enoto z zmogljivostjo 13 bilijonov operacij na sekundo, sprostite zmogljivost, ki jo poganja umetna inteligenca. Dvignite varnost, razširljivost in oblikovanje računalnika na novo raven – kot nalašč za dinamična, sodobna delovna okolja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 285 (do 5,4 GHz), 36MB 24 jeder/24 niti, Intel AI Boost (13 VRHOV NPU) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 32 GB), 3 x prosta reža, do 128 GB |
| SSD pogon | 1 TB PCle NVMe M.2 |
| HDD pogon | / |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q870 vPro |
| Napajalnik | 280 vatni notranji napajalnik, do 92-odstotna učinkovitost, aktivni PFC, dolžina napajalnega kabla 1,83 m |
| Priključki spredaj | 3x USB-A 5 Gb/s |
| Priključki zadaj | 2x USB Type-A s hitrostjo prenosa podatkov 5 Gb/s, 1x HDMI 2.1, 1x RJ-45, 1x za vhod/izhod zvoka, 3x USB 2.0 Type-A, 2x DP 2.1 |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 1x M.2 2230, 1x PCIe 4 x16, 3x M.2 2280, 1x PCIe 5 x16, 1x PCIe 4 x16 (žična kot x4), 2x 3,5-palčna HDD, 1x tanki optični pogon |
| Razširitvena mesta | 1x M.2 2230 za WLAN in 3x M.2 2280 za shrambo |
| Tipkovnica in miška | žična namizna tipkovnica HP 320K, žična miška HP 320M |
| Zvočniki | Kodek Realtek ALC3252, univerzalni priključek za zvok s podporo za slušalke CTIA in OMTP |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 (2×2) in Bluetooth 5,4, vPro |
| Žične povezave | Intel I219LM GbE |
| Optična enota | Brez |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 15,5 x 30,8 x 33,7 cm |
| Teža | 6,22 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Energy Star, HP Wolf Pro Security Edition |
| Garancija v mesecih | 36 |





