Računalnik HP EliteDesk 8 Mini G1i U9 285T/64GB/SSD 1TB/W11Pro
Računalnik HP EliteDesk 8 Mini G1i U9 285T/64GB/SSD 1TB/W11Pro
623K2ET#BED
Z izjemno zmogljivostjo, izboljšano z umetno inteligenco, najnovejšim procesorjem Intel Core Ultra in nevronsko procesorsko enoto z zmogljivostjo do 13 bilijonov operacij na sekundo, kompaktnim oblikovanjem, raznolikimi možnostmi uvedbe in naprednimi varnostnimi funkcijami je računalnik HP EliteDesk 8 Mini G1i z umetno inteligenco idealna izbira za sodobne delovne prostore.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 285T (do 5,4 GHz) 40 MB L3, 24 jeder/24 niti, Intel AI Boost (13 VRHOV NPU) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64-bit, SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 64 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 32 GB), ni prostih mest |
| SSD pogon | 1 TB 2280 PCIe NVMe Value |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Vrsta ohišja | Namizni mini računalnik (DM) + HP Desktop Mini Vertical Chassis Stand + filter prahu |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q870 (vPro) |
| Napajalnik | 100-vatni zunanji napajalnik USB Type-C, do 88% učinkovitost, dolžina kabla 1,83 m |
| Priključki spredaj | 1x USB Type-C 20 Gb/s, 2x USB Type-A 10 Gb/s, 1x priključek za slušalke/mikrofon |
| Priključki zadaj | 2x USB Type-A 10 Gb/s, 1x HDMI 2.1, 1x RJ-45, 2x DisplayPort 2.1, 1x Thunderbolt 4, 2x Flex 2x Type-A 3.2 G1 in 2x Type-C 3.2 15W Out |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | HP DisplayPort 2.1 v3 Flex |
| Razširitvena mesta | 1x M.2 2230, 3x M.2 2280 |
| Tipkovnica in miška | Tipkovnica HP USB 125 v2, žična laserska miška 128 |
| Zvočniki | Kodek Realtek ALC3252, univerzalni priključek za zvok s podporo za slušalke CTIA in OMTP |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 (2×2) in Bluetooth 5.4, vPro |
| Žične povezave | Intel I219-LM GbE |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 |
| Mere (Š x V x G) | 17,7 x 3,42 x 18,1 cm |
| Teža | 1,35 kg |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Potrdilo TCO, Certifikat ENERGY STAR |
| Garancija v mesecih | 36 (HP 3y ONS DT Bundled Support) |





