Računalnik HP Elite SFF 800 G9 i7-14700/16GB/SSD 512GB/W11Pro
Računalnik HP Elite SFF 800 G9 i7-14700/16GB/SSD 512GB/W11Pro
99A75ET#BED
Namizni računalnik HP Elite 800 z ohišjem majhne velikosti in oblikovanjem, s katerim lahko prihranite prostor, zagotavlja brezkompromisno zmogljivost, razširljivost in zanesljivost. Ta računalnik, opremljen z najnovejšim procesorjem Intel ter hitro shrambo in pomnilnikom, je primeren za zahtevne naloge, ki jih izvajate v manjših delovnih prostorih.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core i7-14700 (4,2–5,4 GHz) 33MB 20 jeder/28 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 4800MHz (1x 16GB), 3x prosta reža |
| SSD pogon | 512 GB 2280 PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel UHD Graphics 770 |
| Vrsta ohišja | Ohišje majhne velikosti (SFF) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q870 (vPro) |
| Napajalnik | 260W |
| Priključki spredaj | 1x USB-C, 4x USB 3.2 G1, 1x kombiniran avdio vhod/izhod |
| Priključki zadaj | 2x DisplayPort, 1x HDMI, 3x USB 3.2 G1, 3x USB 2.0, 1x RJ45, 1x kombiniran avdio vhod/izhod |
| Čitalec kartic | Brez |
| Razširitve | 1x M.2 2230; 2x PCIe 3.0 x16 (1x ožičena kot x4); 2x M.2 2280; 1x PCIe 4 x16 |
| Razširitvena mesta | 2x 3,5”, 1x SSD M.2, 1x 9,5 mm ali HDD SATA |
| Tipkovnica in miška | Tipkovnica HP USB 320, Miška HP 128 laser |
| Zvočniki | Brez |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | Intel I225-T1, 1 Gigabit Network Connection LOM (vPro) |
| Optična enota | / |
| RAID | 0,1 |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 33,8 x 30,8 x 10,0 cm |
| Teža | 5,04 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | podpora za HP Smart, HP Wolf Pro Security Edition |
| Garancija v mesecih | 36 (3y NBD Onsite DT) |





