Računalnik HP Elite 800 G9 SFF i7-14700/16GB/SSD 512GB/W11Pro
Računalnik HP Elite 800 G9 SFF i7-14700/16GB/SSD 512GB/W11Pro
99A75ET#BED
Namizni računalnik HP Elite 800 z ohišjem majhne velikosti in oblikovanjem, s katerim lahko prihranite prostor, zagotavlja brezkompromisno zmogljivost, razširljivost in zanesljivost. Ta računalnik, opremljen z najnovejšim procesorjem Intel ter hitro shrambo in pomnilnikom, je primeren za zahtevne naloge, ki jih izvajate v manjših delovnih prostorih.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-14700 (4,2 – 5,4 GHz), 33 MB L3, 20 jeder / 28 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64-bit, SLO/ANG |
| Pomnilnik | 16 GB DDR5-4800 MHz (1x 16 GB), 3x prosta reža |
| SSD pogon | 512 GB 2280 PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel UHD Graphics 770 |
| Vrsta ohišja | Ohišje majhne velikosti (SFF) |
| Tip računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q870 (vPro) |
| Napajalnik | 260 W |
| Priključki spredaj | 1x USB-C, 4x USB 3.2 Gen1, 1x kombiniran avdio vhod/izhod |
| Priključki zadaj | 2x DisplayPort, 1x HDMI, 3x USB 3.2 Gen1, 3x USB 2.0, 1x RJ-45, 1x kombiniran avdio vhod/izhod |
| Čitalec kartic | Brez |
| Razširitve | 1x M.2 2230; 2x PCIe 3.0 x16 (1x ožičena kot x4); 2x M.2 2280; 1x PCIe 4 x16 |
| Razširitvena mesta | 2x 3,5”; 1x SSD M.2; 1x 9,5 mm za HDD/SATA |
| Tipkovnica in miška | Tipkovnica HP USB 320, Miška HP 128 laser |
| Zvočniki | Brez |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | Intel I225-T1, 1 Gigabit Network Connection LOM (vPro) |
| Optična enota | / |
| RAID | 0,1 |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 33,8 x 30,8 x 10,0 cm |
| Teža | 5,04 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Podpora za HP Smart, HP Wolf Pro Security Edition |
| Garancija | 36 mesecev (3y NBD Onsite DT) |





