QNAP NAS za 4x NVMe SSD, 8GB ram, 2x 2,5Gb mreža
QNAP NAS za 4x NVMe SSD, 8GB ram, 2x 2,5Gb mreža
TBS-464-8G
Kompakten, prenosen, vsestranski: štirijedrni procesor, 4x M.2 NVMe SSD NASbook
TBS-464 M.2 NVMe SSD NASbook je izdelan tako, da se prilega povsod, je idealen za sodobne pisarne, delovne skupine, sestanke in večpredstavnost. TBS-464, ki ga poganja štirijedrni procesor Intel Celeron N5105 (do 2,9 GHz), ima dva mrežna priključka 2,5 GbE in vrata USB 3.2 Gen1 za hiter prenos datotek in vsestranske aplikacije. TBS-464 ponuja štiri reže M.2 NVMe SSD in podpira HybridMount za ustvarjanje hibridnih okolij za shranjevanje v oblaku, ima dva izhoda 4K HDMI 2.0, zmožnosti prekodiranja medijev in vključuje aplikacijo KoiMeeter za omogočanje videokonferenc in brezžičnih predstavitev za mala podjetja in za delavce na daljavo.
| Lastnost | Podatki |
|---|---|
| Operacijski sistem | QTS 5.0.1 |
| Podprti operacijski sistemi | Apple Mac OS 10.10 or later; Ubuntu 14.04, CentOS 7, RHEL 6.6, SUSE 12 or later Linux; IBM AIX 7, Solaris 10 or later UNIX; Microsoft Windows 7, 8, 10 and 11; Microsoft Windows Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, and 2019 |
| Procesor | Intel® Celeron® N5105 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz; 64-bit x86 |
| Grafika | Intel® UHD Graphics |
| Enkripcija | (AES-NI) |
| Pomnilnik | 8GB DDR4, brez možnosti nadgradnje |
| M.2 reže | 4x M.2 2280 NVMe Gen3 x2 |
| SSD Acceleration | da |
| Mreža | 2x (2.5G/1G/100M/10M) |
| USB | 3x USB 2.0 port; 2x USB 3.2 Gen1 |
| IR senzor | da, (RM-IR004) |
| HDMI | 2x HDMI (do 2.0 resolucije 3840 x 2160 @ 60Hz) |
| Dimenzije | 30 × 230 × 165 mm; 0,8kg |
| Garancija | 2 leti |
| Podaljšanje garancije na 5 let | LIC-NAS-EXTW-GREEN-3Y-EI |





