QNAP NAS za 4x NVMe SSD, 8GB ram, 2x 2,5Gb mreža
QNAP NAS za 4x NVMe SSD, 8GB ram, 2x 2,5Gb mreža
TBS-464-8G
Kompakten, prenosen, vsestranski: štirijedrni procesor, 4x M.2 NVMe SSD NASbook
TBS-464 M.2 NVMe SSD NASbook je izdelan tako, da se prilega povsod, je idealen za sodobne pisarne, delovne skupine, sestanke in večpredstavnost. TBS-464, ki ga poganja štirijedrni procesor Intel Celeron N5105 (do 2,9 GHz), ima dva mrežna priključka 2,5 GbE in vrata USB 3.2 Gen1 za hiter prenos datotek in vsestranske aplikacije. TBS-464 ponuja štiri reže M.2 NVMe SSD in podpira HybridMount za ustvarjanje hibridnih okolij za shranjevanje v oblaku, ima dva izhoda 4K HDMI 2.0, zmožnosti prekodiranja medijev in vključuje aplikacijo KoiMeeter za omogočanje videokonferenc in brezžičnih predstavitev za mala podjetja in za delavce na daljavo.
| Operacijski sistem | QTS 5.0.1 |
| Podprti OS | Apple Mac OS 10.10 ali novejši; Ubuntu 14.04; CentOS 7; RHEL 6.6; SUSE 12 ali novejši; IBM AIX 7; Solaris 10 ali novejši; Microsoft Windows 7, 8, 10, 11; Windows Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019 |
| Procesor | Intel® Celeron® N5105, 4-jedrni/4-nitni, burst do 2.9 GHz; 64-bit x86 |
| Grafika | Intel® UHD Graphics |
| Pomnilnik | 8 GB DDR4, brez možnosti nadgradnje |
| M.2 reže | 4 × M.2 2280 NVMe Gen3 x2 |
| Mreža | 2 × 2.5G/1G/100M/10M |
| USB priključki | 3 × USB 2.0; 2 × USB 3.2 Gen1 |
| HDMI | 2 × HDMI 2.0 (3840 x 2160 @ 60Hz) |
| Dimenzije (V × Š × G) | 30 × 230 × 165 mm |
| Podaljšanje garancije | Do 5 let (LIC-NAS-EXTW-GREEN-3Y-EI) |
QNAP Gmbh 47877 Karl-Arnold-Straße 26 DE astincaseanu@qnap,com