QNAP NAS strežnik za 6 diskov, 8GB ram, 2,5Gb mreža
QNAP NAS strežnik za 6 diskov, 8GB ram, 2,5Gb mreža
TVS-675-8G
TVS-675, ki ga poganja 8-jedrni procesor Zhaoxin KaiXian KX-U6580 z arhitekturo x86, podjetjem ponuja sodobno rešitev NAS z 2,5 GbE povezavo za reševanje vsakodnevnih nalog, kot je varnostno kopiranje/obnovitev datotek in za povečanje skupinskega dela z večjo produktivnostjo. Poleg vrhunske strojne opreme z vgrajenimi M.2 SSD režami za pospeševanje predpomnilnika in razširitev PCIe, TVS-675 podpira številne poslovne in medijske aplikacije (vključno z zaščito posnetkov, virtualnime naprave, shranjevanje v oblaku, zaslonom 4K HDMI in transkodiranjem v realnem času) poleg razširljive zmogljivosti pomnilnika in aplikacij za namestitev na zahtevo, zaradi česar je stroškovno učinkovit in zanesljiv NAS za shranjevanje podatkov in medijev.
| Procesor | ZhaoXin KX-U6580, 8-jedrni, 2.5 GHz, 64-bit x86 |
| Grafika | ZhaoXin C-960 Graphics |
| Pomnilnik (RAM) | 8 GB SODIMM DDR4 (1×8 GB), razširljivo do 64 GB (2×32 GB) |
| Diskovna ležišča | 6 × 3.5″ SATA (6Gb/s, 3Gb/s); HOT SWAP |
| M.2 reži | 2 × M.2 2280 PCIe Gen3 x1 ali SATA 6Gb/s |
| PCIe reže | Reža 1: PCIe Gen3 x4; Reža 2: PCIe Gen3 x4 |
| Mrežni priključki | 2 × 2.5GbE; opcijsko 5Gb/10Gb preko adapterja |
| USB priključki | 2 × USB 3.2 Gen1; 2 × USB 3.2 Gen2 (10 Gbps, tip 1) |
| HDMI | 1 × HDMI 2.0 (do 3840 × 2160 @ 60Hz) |
| Dimenzije (V × Š × G) | 188.2 × 263.9 × 280.8 mm |
| Napajalnik | 250W, 100–240V AC, 50/60Hz, 3.5A |
| Hitrost branja/zapisovanja | Do 2216 MB/s (branje) / 1118 MB/s (zapis) z 2x10GbE in 6x 1TB SSD |
| Podaljšanje garancije | Do 5 let: LIC-NAS-EXTW-ORANGE-2Y-EI |
QNAP Gmbh 47877 Karl-Arnold-Straße 26 DE astincaseanu@qnap,com