QNAP NAS strežnik za 4 diske, 4GB ram, 2,5Gb mreža
QNAP NAS strežnik za 4 diske, 4GB ram, 2,5Gb mreža
TS-433-4G
TS-433 zagotavlja zanesljivo branje in zapisovanje za izvajanje različnih domačih in poslovnih NAS aplikacij. Poganja ga ARM® Cortex-A55 štirijedrni 2GHz procesor z vgrajenim 4GB RAM-om ter ena 1Gb in ena 2,5GB omrežna vrata. Podpira štiri trde diske SATA 6 Gb/s. TS-433 je opremljen s strojno pospešenim šifriranjem AES-NI 256, s čimer poveča zmogljivost sistema in hkrati zaščiti občutljive podatke.
QNAP TS-433 je zanesljiv NAS strežnik za domače in poslovne aplikacije. Poganja ga močan procesor s 4GB RAM-a, ima hitro mrežno povezavo in prostor za štiri diske. Omogoča strojno pospešeno šifriranje in ima vgrajen NPU za prepoznavanje obrazov
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor | ARM 4-core Cortex-A55 2.0GHz; 64-bit ARM |
| Operacijski sistem | QTS 5.0.0 |
| Spomin | 4 GB, nerazširljiv |
| Prostor za diske | 4 × 3,5″ SATA; 2,5″; HOT SWAP |
| Mreža | 1 × 2,5 GbE; 1 × 1 GbE RJ45 |
| USB | 2 × USB 2.0; 1 × USB 3.2 Gen 1 |
| Dimenzije | 169 × 160 × 219 mm |
| Teža | 2,07 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Podaljšanje garancije (5 let) | LIC-NAS-EXTW-GREEN-3Y-EI |





