QNAP NAS strežnik za 2 diskA, 8GB ram, 2,5GbE mreža
QNAP NAS strežnik za 2 diskA, 8GB ram, 2,5GbE mreža
TS-264-8G
QNAP NAS z Intel štirijedrnim procesorjem, dvema 2,5 GbE mrežnima priklopoma, podpira predpomnjenje/caching M.2 SSD in razširljivost s PCIe karticami za hitre prenose in virtualizacijske aplikacije
QNAP NAS TS-264, ki ga poganja štirijedrni procesor Intel® Celeron® N5095 (turbo do 2,9 GHz), ima dva 2,5 GbE RJ45 priključka in Port Trunking za do 5 Gbps kombinirane pasovne širine.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Operacijski sistem | QTS 5.0.1 |
| Procesor | Intel® Celeron® N5095, 4-core/4-thread, do 2.9 GHz; 64-bit x86 |
| Grafika | Intel® UHD Graphics |
| Enkripcija | AES-NI podpora |
| Strojno transkodiranje | da |
| Pomnilnik | 8 GB SODIMM DDR4 (1 × 8 GB), max 8 GB |
| Prostor za diske | 2 × 3,5″ SATA 6 Gb/s; HOT SWAP |
| M.2 reže | 2 × M.2 2280 PCIe Gen3 x1 |
| SSD caching | da |
| Mreža | 2 × 2.5 GbE (2.5G/1G/100M) |
| PCIe reža | 1 × PCIe Gen3 x2 |
| USB | 2 × USB 2.0; 2 × USB 3.2 Gen2 (10 Gbps) tip A |
| IR senzor | da |
| HDMI | 1 × HDMI 2.0 |
| RAID podpora | JBOD, Single, RAID 0, 1, 5, 6, 10 |
| Podprti OS (odjemalci) | Windows, macOS, Linux, UNIX, Windows Server |
| Podprti brskalniki | Safari, Chrome, Edge, Firefox (zadnje verzije) |
| Dimenzije | 168 × 170 × 226 mm |
| Teža | 2,26 kg |
| Garancija | 3 leta |
| Podaljšanje garancije (5 let) | LIC-LW-NAS-PEACH-2Y-EI |





