QNAP NAS strežnik za 8 diskov, 4GB ram, 2x 10Gb SFP+, 2x 2.5Gb mreža
QNAP NAS strežnik za 8 diskov, 4GB ram, 2x 10Gb SFP+, 2x 2.5Gb mreža
TS-832PXU-RP-4G
Z omrežnimi vrati 10GbE SFP + in 2.5GbE TS-832PXU-RP zagotavlja visoko pasovno širino omrežja za poenostavitev skupinskega sodelovanja in dostopa do datotek.
Reža PCIe Gen 2 × 2 omogoča namestitev razširitvene kartice QNAP za dodajanje omrežne povezljivosti, zmogljivosti predpomnjenja SSD ali brezžične povezave. TS-832PXU-RP podpira varnostno kopiranje in sinhronizacijo datotek, varno zaščito posnetkov ter storitve varnostnega kopiranja Google ™ Workspace in Microsoft 365® za podjetja, hkrati pa zagotavlja takojšnje okrevanje, kadar koli je to potrebno.
Skupaj s podporo za prehode v oblaku gradnja nove hibridne rešitve za shranjevanje v oblaku še nikoli ni bila enostavnejša. TS-832PXU-RP ima tudi odvečno napajanje, ki zagotavlja nemoteno delovanje kritičnih aplikacij.
| Prostor za diske | 8 × 3,5″/2,5″ SATA, SSD, hot-swap vodila (diski niso vključeni) |
| Procesor | AnnapurnaLabs Alpine AL324, 64-bit ARM Cortex-A57, 4-jedrni, 1.7 GHz |
| Pomnilnik | 4 GB UDIMM DDR4 (1 × 4 GB), 1 slot, max. 16 GB |
| Mrežni priključki | 2 × 2.5Gb (2.5G/1G/100M), 2 × 10GbE SFP+ |
| PCIe reža | Da, PCIe Gen2 x2 |
| USB priključki | 4 × USB 3.2 Gen 1 |
| Velikost | 89 × 482 × 534 mm; 10,94 kg |
| Napajalnik | 250W (x2) PSU, 100–240V |
| Format | 2U (sanke za vgradnjo opcijsko RAIL-B02) |
| Podaljšanje garancije | Do 5 let: LIC-NAS-EXTW-ORANGE-2Y-EI |
QNAP Gmbh 47877 Karl-Arnold-Straße 26 DE astincaseanu@qnap,com