HP ZBook X G1i Intel Core Ultra 7 255H 16inch WUXGA 32GB 1TB SSD NVIDIA RTX Pro 1000 8GB W11P
HP ZBook X G1i Intel Core Ultra 7 255H 16inch WUXGA 32GB 1TB SSD NVIDIA RTX Pro 1000 8GB W11P
B72WPET#BED
Po ugodni ceni nadgradite na profesionalno zmogljivost, ki jo potrjujejo neodvisni ponudniki programske opreme. Povečajte storilnost v tej trpežni, a vrhunski delovni postaji z umetno inteligenco. Komponente profesionalnega razreda zagotavljajo izjemno zmogljivost za delo z generativno umetno inteligenco pri raziskovanju oblikovalskih konceptov ali dokončanju 3D-modeliranja in konceptualnega oblikovanja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 40,64 cm (16,0”) WUXGA IPS (1920×1200), 400 nit, nebleščeč, sRGB 100% |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 -255H (2,5 – 5,1 GHz), 24MB, 16 jeder/16 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR5 5600MHz (1x32GB), 1x prosta reža do 64GB |
| SSD pogon | 1 TB PCIe NVMe TLC M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | nVidia RTX Pro 1000 Blackwell 8GB |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA – preko Thunderbolt 4, priporočamo HP Docking Station TB4 G4 280W 4J0G4AA#ABB |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB-C (Thunderbolt 4), 1x HDMI 2.1, 2x USB-A 5Gbps, 1x kombiniran priključek slušalke/mikrofon, 1x SD card reader, 1x nano SIM priključek |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Na tekočine odporna osvetljena SLO tipkovnica s številčnico |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, dva stereo zvočnika, digitalni mikrofoni z dvojnim poljem, 5MP kamera |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2×2) in Bluetooth 5.4, ni vPro |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | 6-celična 83 Wh, 150 W Slim Smart AC |
| Varnost | Trajno onemogočanje zvoka |
| Mere (Š x V x G) | 35,9 x 2,3 x 25,1 cm |
| Teža | Od 2,04 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 (tudi baterija), priporočamo podaljšanje na 5 let (U80M2E) |





