Prenosnik HP Zbook Fury G1i 18 U9 285HX/32GB/SSD 1TB/18”WQXGA 500/RTX PRO 3000 12GB/W11Pro
Prenosnik HP Zbook Fury G1i 18 U9 285HX/32GB/SSD 1TB/18”WQXGA 500/RTX PRO 3000 12GB/W11Pro
98L59ET#BED
Zmogljive, inteligentno oblikovane in razvite delovne postaje za zahtevne uporabnike, ki zahtevajo uspešno informacijsko tehnologijo – brez kompromisov pri zmogljivosti grafičnih podsistemov in hitrosti. Delovne postaje HP ponujajo preproste rešitve za nakup, uvajanje in vzdrževanje, ki podpirajo podjetja, se prilagajajo zahtevnejšim potrebam in predvidevajo izzive.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 45,72 cm (18,0″) WQXGA (2560×1600), nebleščeč, 500 nit, 165Hz, IR senzor |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 -285HX (do 5,5 GHz, 40 MB cache L2, 24 jeder, 24 niti) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB RAM DDR5-5600 MHz (1x32GB) 2 prosti reži do 256 GB |
| SSD pogon | 1 TB 2280 PCIe-5×4 NVMe, (možnost dogradnje 1x M.2 2280) |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | nVidia RTX PRO 3000 Blackwell 12GB (115W) GDDR7 |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA Thunderbolt Thunderbolt TB4 Ultra 280W G6 |
| Barva | Srebrna Meteor silver |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB-C (TB5 80Gbps), 1x HDMI 2.1, 1x TB4 40Gbps (DP 2.1), 1x USB-A 3.1 G1, 1x RJ45, 1x combo audio, kensington |
| Čitalec kartic | SD 7.0 Card Reader, čitalec pametnih kartic |
| Tipkovnica in miška | osvetljena SLO tipkovnica, odporna proti razlitju tekočin |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, 4x zvočniki; diskretni ojačevalniki, 2 vgrajena digitalna mikrofona, kamera 5MP IR |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 in Bluetooth 5,4, ni vPro |
| Baterija in napajanje | 8 celična 99 Wh, 280 W Smart AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, čitalec prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | od 40,3 x 2,7 x 28,9 cm naprej (odvisno od konfiguracije) |
| Teža | od 3,52 kg naprej odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | šasija iz aluminija ojačana z magnezijem |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 |





