Prenosnik HP Zbook Fury G1i 16 Ultra 7 255HX/32GB/SSD 1TB/16”WQXGA 400/5G/W11Pro
Prenosnik HP Zbook Fury G1i 16 Ultra 7 255HX/32GB/SSD 1TB/16”WQXGA 400/5G/W11Pro
98L34ET#BED
Zmogljive, inteligentno oblikovane in razvite delovne postaje za zahtevne uporabnike, ki zahtevajo uspešno informacijsko tehnologijo – brez kompromisov pri zmogljivosti grafičnih podsistemov in hitrosti. Delovne postaje HP ponujajo preproste rešitve za nakup, uvajanje in vzdrževanje, ki podpirajo podjetja, se prilagajajo zahtevnejšim potrebam in predvidevajo izzive.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 40,64 cm (16,0”) WQXGA (2560 x 1600), nebleščeč, 400 nit, LBL, IR senzor |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7-255HX (do 5,2 GHz, 36 MB L2 cache, 20 jeder, 20 niti) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR5-5600 MHz (2 x 16 GB), 2 prosti reži, do 192 GB |
| SSD pogon | 1 TB 2280 PCIe 5×4 NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Barva | Srebrna (Meteor Silver) |
| Mobilni prenos podatkov | DA – HP R15 5G |
| Priključki | 2x USB-C (Thunderbolt 5, 80 Gbps), 1x HDMI 2.1, 1x TB4 (40 Gbps, DP 2.1), 1x USB-A 3.1 Gen 1, 1x RJ45, 1x kombiniran 3,5 mm |
| Čitalec kartic | SD 7.0 Card Reader, čitalec pametnih kartic |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO HP Premium tipkovnica, odporna proti razlitju tekočin |
| Zvočniki in kamera | Poly Studio, 4 stereo zvočniki z diskretnimi ojačevalniki, 2 digitalna mikrofona z dvojno matriko, kamera 5 MP |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200, Bluetooth 5.4, ni vPro |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | 8-celična 99 Wh, 280 W Smart AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, čitalec prstnih odtisov, reža za nano varnostno ključavnico |
| Mere (Š x V x G) | Od 35,9 x 24,9 x 2,7 cm (odvisno od konfiguracije) |
| Teža | Od 2,43 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Ohišje | Šasija iz aluminija, ojačana z magnezijem |
| Dodatne informacije | Energy Star, EPEAT |
| Garancija v mesecih | 36 |





