Prenosnik HP EliteBook Ultra G1i ULTRA 7 258V/32GB/SSD 1TB/14″ 2,8k OLED 120Hz/400 nit/NT/W11Pro
Prenosnik HP EliteBook Ultra G1i ULTRA 7 258V/32GB/SSD 1TB/14″ 2,8k OLED 120Hz/400 nit/NT/W11Pro
B69CDET#BED
Pustite trajen vtis z izjemno oblikovanim računalnikom HP EliteBook Ultra G1i naslednje generacije z umetno inteligenco. Ta novi znak uspeha odraža vaš slog vodenja in poenoti vaše odločanje z umetno inteligenco in naprednimi konferenčnimi funkcijami, s katerimi svojo strategijo preoblikujete v dejanja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0”) 2.8K (2880 x 1800), OLED IPS, 120 Hz, nebleščeč, 400 nit, BrightView |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 258V (od 2,2 GHz do 4,8 GHz), 12MB, 8 jeder/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB LPDDR5X 8533 MT/s |
| SSD pogon | 1 TB 2280 PCIe-4×4 NVMe TLC |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Arc Graphics 140V |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA – priporočamo HP Thunderbolt 120W G4 Dock (4J0A2AA) |
| Barva | Modra (Atmospheric Blue Magnesium) |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1x USB-C 3.1 Gen 1, 1x USB-A 3.1, 1x HDMI 2.1, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica HP Premium s tipkami DuraKeys, odporna proti kapljanju tekočin, touchpad |
| Zvočniki in kamera | Poly Studio, 4 zvočniki, kamera 5 MP, 2x mikrofon z dvojnim poljem |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2×2), Bluetooth 5.4 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 6-celična polimerna 68 Wh, 65 W USB-C AC adapter |
| Varnost | Bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 31,392 × 21,99 × 1,05 cm (spredaj); 31,39 × 21,99 × 1,47 cm (zadaj) |
| Teža | Od 1,497 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Ohišje | Šasija iz CNC obdelane magnezijeve zlitine |
| Dodatne informacije | Certifikat ENERGY STAR, potrdilo TCO |
| Garancija v mesecih | 36 (tudi baterija), možnost podaljšanja na 5 let |




