Prenosnik HP EliteBook 8 G1i Flip 13 Ultra 7-255U/Touch/SSD 1TB/13.3”WUXGA 400/W11Pro
Prenosnik HP EliteBook 8 G1i Flip 13 Ultra 7-255U/Touch/SSD 1TB/13.3”WUXGA 400/W11Pro
AD4H0ET#BED
HP EliteBook 8 G1 i Flip je vrhunski poslovni prenosnik z 13,3-palčnim WUXGA zaslonom na dotik in svetilnostjo 400 nit, ki se obrne za 360° in omogoča uporabo kot tablico. Poganja ga zmogljiv procesor Intel Core Ultra 7 255U, skupaj z 1 TB SSD za hitro shranjevanje in Windows 11 Pro za napredno varnost ter poslovno produktivnost. Eleganten, lahek in robusten aluminijast dizajn omogoča enostavno prenašanje, prilagodljivost pa je idealna za sestanke, potovanja in vsakodnevna opravila. Popolna izbira za sodobne profesionalce, ki cenijo zmogljivost in vsestranskost.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 33,8 cm (13,3”) WUXGA IPS (1920 x 1200), 16:10, na dotik, bleščeč, 400 nit, Gorilla Glass 7 |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7-255U (4,2 do 5,2 GHz), 12 MB L3, 12 jeder/14 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB LPDDR5x 8533 MHz |
| SSD pogon | 1 TB PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | DA |
| Možnost priklopne postaje | DA – priporočamo HP Docking Station TB4 G4 120W G2 (4J0A2AA) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1x USB-C 10 Gbps (napajanje za DP 1.4), 1x USB-A, 1x HDMI 2.1, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | Alcorlink AK9563 |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica HP Premium, odporna proti kapljanju tekočin |
| Zvočniki in kamera | Poly Studio, dva stereo zvočnika z diskretnimi ojačevalniki, 2 mikrofona z dvojnim poljem, kamera 5 MP |
| Brezžične povezave | Intel AX211 Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3-celična 56 Wh, 65 W USB-C |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 30,18 x 1,184 x 21,61 cm (spredaj); 30,18 x 1,545 x 21,61 cm (zadaj) |
| Teža | Od 1,399 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Ohišje | Šasija iz CNC obdelane magnezijeve zlitine |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 (tudi baterija), možnost podaljšanja na 5 let (U85DME) |





