Prenosnik HP EliteBook 6 G1i 16 Ultra 7-255U/16GB/SSD 1TB/16”WUXGA 300/W11Pro
Prenosnik HP EliteBook 6 G1i 16 Ultra 7-255U/16GB/SSD 1TB/16”WUXGA 300/W11Pro
AD4G4ET#BED
Izpolnite zahtevne potrebe poslovnih uporabnikov z računalnikom HP EliteBook 6 G1i z umetno inteligenco in diagonalo zaslona 40,6 cm (16 palcev).
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 40,64 cm (16,0”) WUXGA (1920 x 1200), nebleščeč, 300 nit, sRGB 62.5% |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 -255U (2,4 GHz do 5,2 GHz), 12MB, 12 jeder/14 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 5600 MHz (1 x 16 GB), 1x prosta reža do 64GB |
| SSD pogon | 1 TB PCIe NVMe TLC |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA – priporočamo HP Docking Station USB-C 120W G5 (5TW10AA) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1x HDMI 2.1, 2x USB-A 5Gbps, 1x RJ45, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica HP Premium Durakey, odporna proti razlitju |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, 2 vgrajena zvočnika in mikrofona, kamera 5 MP |
| Brezžične povezave | Intel AX211 Wi-Fi 6E + BT 5.3 WW, vPro |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3-celični 48 Whr, 100 W Slim USB-C AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 35,94 x 1,9 x 25,10 cm |
| Teža | 2,02 kg |
| Dodatne informacije | Energy Star, IT ECO deklaracija, TCO |
| Garancija v mesecih | 36 (tudi baterija), priporočamo podaljšanje na 5 let (U85JGE) |





