Prenosnik HP EliteBook 6 G1i 14 U5-225U/16GB/SSD 512GB/14”WUXGA 300/W11Pro
Prenosnik HP EliteBook 6 G1i 14 U5-225U/16GB/SSD 512GB/14”WUXGA 300/W11Pro
AD4G0ET#BED
HP EliteBook 6 G1i 14 je eleganten in varen poslovni prenosnik z 14-palčnim WUXGA zaslonom, ki nudi odlično preglednost tudi na poti. Poganja ga zmogljiv Intel Core Ultra 5 225U procesor, podprt s 16 GB pomnilnika in hitrim 512 GB SSD-jem za brezhibno delovanje. Zasnovan je za sodobna delovna okolja, kjer sta mobilnost in varnost ključnega pomena. Opremljen je z operacijskim sistemom Windows 11 Pro ter ponuja bogato povezljivost in napredno zaščito podatkov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0”) WUXGA (1920 x 1200) nebleščeč, 300 nit, sRGB 62.5% |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 5 -225U (1,3 GHz do 4,8 GHz) 12MB 12 jeder/14 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 5600 MHz (1 x 16 GB), 1x prosta reža do 64GB |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA možnost HP Docking Station USB-C G6 100W (9X3V1UT) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1x HDMI 2.1 , 2 x USB-A 5Gbps, 1 x RJ45, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica HP Premium Durakey, odporna proti razlitju |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, 2 vgrajena zvočnika in mikrofona, kamera 5 MP |
| Brezžične povezave | Intel AX211 Wi-Fi 6E +BT 5.3 WW vPro |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3 celični 48 Whr, 100 W slim USB-C AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic |
| Mere (Š x V x G) | 31,86 x 1,9 x 22,44 cm |
| Teža | 1,73 kg |
| Dodatne informacije | Energy star, IT ECO deklaracija, TCO |
| Garancija v mesecih | 36 (tudi baterija) priporočamo podaljšanje garancije na 5 let (U85JGE) |





