Prenosnik HP EliteBook 6 G1ah 16 R5-220/32GB/SSD 1TB/16”WUXGA 300/IR/W11Pro
Prenosnik HP EliteBook 6 G1ah 16 R5-220/32GB/SSD 1TB/16”WUXGA 300/IR/W11Pro
AZ8Z1AV#74438781
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 40,64 cm (16,0”) WUXGA (1920 x 1200), nebleščeč, 300 nit, IR, sRGB 62.5% |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 5 -220 (do 4,9 GHz) 16MB L3, 6 jeder/12 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 32 GB), 1x prosta reža do 64GB |
| SSD pogon | 1 TB PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | AMD Radeon 780M |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA priporočamo HP Docking Station Thunderbolt 4 100W G6 |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 2x USB-A 5Gbps, 1x HDMI 2.1, 1x RJ45, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | HP Standardna tipkovnica z numerično tipkovnico, odporna proti razlitju, osvetljena, tipkovnica Durakey |
| Zvočniki in kamera | Poly Studio, dva stereo zvočnika z diskretnimi ojačevalniki, vgrajena mikrofona z dvojnim poljem, kamera 5 MP |
| Brezžične povezave | Mediatek MT7925 Wi-Fi 7 + BT5.4 AIM |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3 celični 56 Wh, 65 W USB-C |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic |
| Mere (Š x V x G) | 35,94 x 1,9 x 25,1 cm |
| Teža | 2,01 kg |
| Ohišje | šasija iz CNC obdelane magnezijeve zlitine |
| Dodatne informacije | Energy star |
| Garancija v mesecih | 36 offsite (tudi baterija) možnost podaljšanja garancije na 5 let (U85DME) |





