Prenosnik HP 255R G10 Ryzen 5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6″ FHD IPS / W11H (srebrn)
Prenosnik HP 255R G10 Ryzen 5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6″ FHD IPS / W11H (srebrn)
NB15HP00106-1
HP 255R je zanesljiv 15,6-palčni prenosnik, zasnovan za učinkovito vsakodnevno delo v pisarni, doma ali na poti. Opremljen je z zmogljivim procesorjem AMD Ryzen 7, ki omogoča tekoče delovanje pri večopravilnosti, poslovnih aplikacijah in delu z več odprtimi programi hkrati. Velik zaslon z ločljivostjo Full HD zagotavlja dobro preglednost pri delu z dokumenti, preglednicami in predstavitvami.
Procesor AMD Ryzen 5 7535U 2.9 GHz (do 4.55 GHz, predpomnilnik 16 MB)
Zaslon 15,6″ (39,6 cm) FHD IPS (1920 x 1080)
Pomnilnik 16GB, 512GB NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica AMD Radeon 660M
Operacijski sistem: Windows 11 Home
Lastnosti:
- DDR5 (dve reži, ena prosta)
- stereo zvočnika, 720p HD spletna kamera + mikrofon
- Intel Wi-Fi 6E AX211 (2×2) + Bluetooth 5.3
- touchpad, numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 1x USB Type-C 10Gb/s (PD, DisplayPort 1.4)
- 2x USB Type-A 5 Gb/s
- 1x LAN RJ45
- 1x HDMI 1.4b
- 1x 3.5mm audio combo
Dimenzije: 35,98 × 23,6 × 1,17 cm
Teža: 1,66 kg
Garancija: 1 leto
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Diagonala zaslona | 15,6″ (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Opis procesorja | AMD Ryzen 5 7535U |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | AMD Radeon 660M |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |





