Prenosnik HP 255 G10 R7 / 32GB / 512GB SSD / 15,6″ FHD SVA / Windows 11 Home (srebrn)
Prenosnik HP 255 G10 R7 / 32GB / 512GB SSD / 15,6″ FHD SVA / Windows 11 Home (srebrn)
NB15HP00099
Procesor AMD Ryzen 7 7735U 2.7 GHz (do 4.75 GHz, predpomnilnik L3 16MB)
Zaslon 39,6 cm (15,6″) FHD SVA (1920×1080), 250nits
Pomnilnik 32GB, 512GB PCIe NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica AMD Radeon 680M
Operacijski sistem Windows 11 Home
Podrobneje:
- DDR5-4800 (obe reži zasedeni).
- vgrajena stereo zvočnika, vgrajen mikrofon, HD 720p spletna kamera
- Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.4
- touchpad, numerična tipkovnica
- ohišje srebrne barve
Vmesniki:
- 2x USB Type-A 3.2 Gen 1.0 5 Gbps
- 1x USB Type-C 3.2 Gen 1.0 5 Gbps (za prenos podatkov)
- 1x HDMI v1.4b port
- 1x 3,5mm audio
Baterija: 3-celična, 41Whr, Li-ion
Dimenzije: 36 x 23.6 x 1.86 cm
Teža: 1,52 kg
Garancija: 1 leto
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Diagonala zaslona | 15,6″ (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Opis procesorja | AMD RYZEN 7-7735U 2.70 GHz |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |





