Prenosnik DELL Pro 16 (PC16250) Ultra 7 255U/32GB/SSD 1TB/UMA/W11Pro
Prenosnik DELL Pro 16 (PC16250) Ultra 7 255U/32GB/SSD 1TB/UMA/W11Pro
BTO108_PC16250_EMEA
Dell Pro 16 Ultra PC16250 je zmogljiv prenosnik, zasnovan za poslovne uporabnike. Poganja ga Intel® Core™ Ultra procesor, ki zagotavlja vrhunsko zmogljivost. Vgrajen AI čip izboljšuje učinkovitost naprave. Prenosnik ima 16-palčni FHD+ zaslon, ki je na voljo v različici na dotik in brez dotika. Opremljen je z do 16 GB DDR5 RAM-a in do 512 GB SSD pomnilnika, kar omogoča hitro shranjevanje in dostop do podatkov. Njegova izjemna življenjska doba baterije omogoča dolge delovne seje brez polnjenja. Elegantna in modularna zasnova zagotavlja trajnost in prilagodljivost, kar je pomembno za poslovne uporabnike. Dell Pro 16 Ultra PC16250 je odlična izbira za vse, ki potrebujejo zmogljiv, zanesljiv in prilagodljiv prenosnik za vsakodnevne poslovne naloge.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 40,64 cm (16,0”) FHD+, 300 nit, 100% sRGB, Anti-Glare, FHD+IR Cam |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 255U (12 TOPS NPU, 12 jeder, do 5.2 GHz) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Velikost pomnilnika | 32 GB 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MT/s- 1 od 2 rež zasedeni (do 64 GB) |
| SSD pogon | 1 TB M.2 2230, Gen 4 PCIe NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA opcija -171501 |
| Barva | Platinasta s kovinskim premazom |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x Thunderbolt 4 (DisplayPort/USBC/USB4/napajanje), 1x USB 3.2 Gen 2 Type C (DisplayPort/napajanje), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1, 1x RJ-45, 1x avdio vhod combo |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | osvetljena slovenska Copilot z numeričnim delom, multitouch drsna ploščica |
| Zvočniki in kamera | 2x stereo (2 W), 2x mikrofon, FHD+IR kamera, 2.07 MP, video 1920 x 1080 (FHD) pri 30 FPS |
| Brezžične povezave | Intel AX211 WiFi 6e AX211, 2×2,802.11ax + Bluetooth 5.3 |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3-celična 55 Whr, 65 W AC adapter (Type-C) |
| Varnost | čitalec prstnih odtisov, varnostna ključavnica, kamera Shutter |
| Mere (Š x V x G) | 358 mm x 18.89 do 20.85 mm x 251.82 mm |
| Teža | 1.92 kg |
| Ohišje | plastika |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 36 ProSupport and Next Business Day Onsite |





