Prenosnik DELL Pro 14 Plus (PB14250) Ultra 5 236V/16GB/SSD 512GGB/UMA/W11Pro
Prenosnik DELL Pro 14 Plus (PB14250) Ultra 5 236V/16GB/SSD 512GGB/UMA/W11Pro
7400015181932
DELL Pro 14 Plus (PB14250) je 14-palčni prenosnik, zasnovan za profesionalce, ki potrebujejo zmogljivo in zanesljivo napravo za delo. Opremljen je z Intel® Core™ Ultra procesorji, ki zagotavljajo izjemno zmogljivost in dolgo življenjsko dobo baterije. Zaslon z ločljivostjo 1920 x 1200 slikovnih pik in IPS tehnologijo ponuja jasne in živahne barve ter široke vidne kote. Prenosnik je lahek in tanek, kar omogoča enostavno prenašanje. Vgrajena umetna inteligenca izboljšuje uporabniško izkušnjo z avtomatiziranimi funkcijami, kot so zaznavanje težav in prednostni dostop do tehničnih strokovnjakov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0”) FHD+, 400 nit, 45% NTSC, nebleščeč |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 5 236V, vPRO (40 TOPS NPU, 8 jeder, 8 niti, 2.1 GHz – 4.7 GHz) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro Copilot+ PC |
| Velikost pomnilnika | 16 GB LPDDR5x, 8533 MT/s (integriran v procesorju, nadgradnja ni mogoča) |
| SSD pogon | 512 GB M.2 2230 TLC |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Arc Graphics for Intel Core Ultra 5 236V vPro processor |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA – DELL Pro Smart Dock SD25 (ident 171501) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x Thunderbolt 4 (DisplayPort/USB-C/USB4/napajanje), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x audio vhod za slušalke |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | osvetljena slovenska Copilot, multitouch drsna ploščica |
| Zvočniki in kamera | 2x stereo (2 W), mikrofon, FHD+IR kamera 2.07 MP (IR 0.23 MP), video 1920 x 1080 (FHD) 30 FPS |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE201, 2×2, 802.11be + Bluetooth 5.4 |
| Polnilec priložen | DA |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3-celična 55 Whr (ExpressCharge / Boost), 65 W AC adapter (Type-C) |
| Varnost | Varnostna ključavnica, čitalec prstnih odtisov, Control Vault 3+ |
| Mere (Š x V x G) | 313.50 mm x 19.98–21.2 mm x 224 mm |
| Teža | 1.53 kg |
| Ohišje | aluminij |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 36 Basic Onsite Service after remote diagnosis with Hardware-Only Support |





