Prenosnik Asus Vivobook 16 F1605VA-WS74 i7 / 16GB / 512GB SSD / 15,6″ WUXGA IPS / Windows 11 Home (črn)
Prenosnik Asus Vivobook 16 F1605VA-WS74 i7 / 16GB / 512GB SSD / 15,6″ WUXGA IPS / Windows 11 Home (črn)
NB15AS00163
Vivobook 16 združuje praktičnost, sodoben dizajn in prijetno uporabniško izkušnjo, zato predstavlja uravnoteženo rešitev za podjetja in posameznike, ki potrebujejo stabilno in cenovno dostopno napravo za vsakodnevne digitalne naloge.
Procesor Intel Core i7-1355U 1,7 GHz (do 5 GHz, predpomnilnik 12MB)
Zaslon 16,0″ (40,6 cm) WUXGA IPS (1920×1200), nebleščeč
Pomnilnik 16GB, 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD disk
Integriran grafična kartica Intel Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Home
Podrobneje:
- DDR4 (dve reži, zasedeni)
- vgrajena zvočnika, mikrofon, HD 720p spletna kamera z zaslonko za zasebnost
- Wi-Fi 6E(802.11ax) + Bluetooth® 5.3
- touchpad, numerična tipkovnica
- čitalec prstnih odtisov
- ohišje črne barve
Vmesniki:
- 1x USB 2.0 Type-A
- 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C podpora za PD
- 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
- 1x HDMI 1.4
- 1x 3.5mm Combo Audio
Baterija: 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
Dimenzije: 35.87 x 24.95 x 1.99 ~ 1.99 cm
Teža: 1,88 kg
Garancija: 1 leto
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Diagonala zaslona | 16,0″ (40,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Procesor | Intel i7 |
| Opis procesorja | Intel i7-1355U 1.7GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |





