Prenosni računalnik ACER Aspire AL15-45P-R3PJ R7-5825U/16GB/SSD 1TB/15,6”FHD/NoOS
Prenosni računalnik ACER Aspire AL15-45P-R3PJ R7-5825U/16GB/SSD 1TB/15,6”FHD/NoOS
NX.DLPEX.002
Prenosnik Acer Aspire AL15-45P-R3PJ je zmogljiva naprava, primerna za zahtevnejše uporabnike. Vgrajen ima 8-jedrni procesor AMD Ryzen 7 5825U, ki omogoča hitro obdelavo podatkov in učinkovito večopravilnost. S 16 GB RAM-a in 1 TB SSD diskom ponuja veliko prostora ter izjemno odzivnost sistema. 15,6-palčni FHD zaslon zagotavlja jasen in živ prikaz slike, primeren za delo in zabavo. Naprava ne vsebuje prednameščenega operacijskega sistema, kar omogoča svobodo pri izbiri programske opreme. Ohišje je kompaktno in moderno, zasnovano za mobilnost in udobno uporabo.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6”) cer ComfyView FHD IPS Display with LEDbacklight 1.920 x 1.080 16:9 |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 5825U 2,00 GHz (Up to 4,50 GHz Turbo-Boost) 16 MB 8/16 |
| Operacijski sistem | Linux (eShell) |
| Velikost pomnilnika | 16 GB 1 x 16 GB DDR4 SDRAM Up to 32 GB DDR4 RAM (2x 16 GB soDIMM) |
| SSD pogon | 1 TB PCIe Gen4 NVMe SSD |
| Grafična kartica | Integrirana AMD Radeon Graphics |
| Tip prenosnika | Osnovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | NE |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x HDMI 1.4, USB 3.2 3x (1x Type-C Gen 1, 2x Type-A Gen 1), 1x USB 2.0 Type-A, 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) |
| Čitalec kartic | NE |
| Tipkovnica in miška | Slovenska, Multi-Gesture TouchPad |
| Zvočniki in kamera | two built-in stereo speakers, FHD Webcam, dual digital microphones |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/acR2+ax), Bluetooth 5.1 |
| Baterija in napajanje | Li-Ion Battery (58 Wh) Up to 8 hours, USB Type-C 65W power adapter (50% PCRplastic) |
| Mere (Š x V x G) | 359.3 x 230.2 x 18.6 mm (W x D x H) |
| Teža | 1.49 kg |
| Ohišje | plastika |
| Garancija v mesecih | 24 za fizične osebe, 24 za pravne osebe (baterija 12 mesecev), možnost podaljšanja na 36 ali 48 mesecev |





