Prenosni monitor 15.6″ (40 cm) FullHD IPS, 60Hz, Mini HDMI, USB-C, ASUS ZenScreen MB16AHV
Prenosni monitor 15.6″ (40 cm) FullHD IPS, 60Hz, Mini HDMI, USB-C, ASUS ZenScreen MB16AHV
90LM0383-B01N70
Prenosni monitor z diagonalo 39,6 cm, Full HD ločljivostjo 1920 × 1080, IPS tehnologijo in mat premazom proti bleščanju. Povezovanje prek 2x USB-C (DP Alt Mode) ali mini HDMI. Vgrajeno stojalo omogoča postavitev v pokončni ali ležeči način ter prilagodljiv naklon. Zaslon je težak 0,9 kg in v profil meri 10 mm.
Lastnosti
- Prenosni 39,6 cm IPS zaslon s Full HD ločljivostjo 1920 × 1080
- Mat premaz proti bleščanju
- Tanek profil (10 mm) in lahka zasnova (0,9 kg)
- Vgrajeno stojalo za pokončno ali ležečo postavitev in nastavitev naklona
- Enostavna povezljivost prek 2x USB-C (napajanje do 15 W)
- Dodatna mini HDMI vrata
- Samodejna prepoznava usmerjenosti zaslona
- Standardna 6,35 mm (1/4”) navojna odprtina za montažo na stojalo ali nosilec
- Nizka modra svetloba
V paketu
- Mini HDMI na HDMI adapter
- Napajalnik
- kabel USB-C
- ZenScreen rokav
Splošno | |
|---|---|
| Velikost zaslona | 15,6″ (40 cm) |
| Tip panela | LED / IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 px |
| Frekvenca osveževanja | 60 Hz |
| Kontrast | 800:1 |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Vidni kot | 178°/ 178° |
| Svetilnost | 250 cd/m2 |
| Število barv | 262K |
| Barva | Črna |
| Uradna stran izdelka | Link |
| Energijska nalepka | Link |
| EPREL Id | 1663043 |
| Dimenzije | 35.8 x 22.5 x 1.0 cm |
| Teža | 0,9 kg |
Video priklopi | |
| Video vhodi | Mini HDMI, USB Type-C (DP Alt Mode) |





