PHANTEKS NV7 TEMPERED GLASS D-RGB LED ATX črno ohišje
PHANTEKS NV7 TEMPERED GLASS D-RGB LED ATX črno ohišje
PH-NV723TG_DBK01
Phanteks NV7 je črno ohišje velikega stolpa, ki podpira različne plošče in ima številne priključke. Nudi prostor za več pogonov in omogoča namestitev ventilatorjev in radiatorjev. Ohišje je združljivo tudi z različnimi svetlobnimi sinhronizacijskimi sistemi.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip ohišja | Big tower |
| Plošče | ATX / mATX / Mini ITX / E-ATX (do 277 mm) |
| Barva | črna |
| Napajalnik | brez |
| Prostor za pogone | 3.5″ ×2 notranji; 2.5″ ×6 notranji |
| Sprednji priključki | 1× USB 3.2 Gen2 Type-C, 2× USB 3.0, D-RGB color/mode/speed/channel tipke, Power tipka, Audio set |
| Ventilator | stransko: 4× 120 mm (opcijsko); zadaj: 2× 120 mm (opcijsko); zgoraj: 3× 120 mm (opcijsko); spodaj: 3× 120/140 mm (opcijsko) |
| Radiator | stransko: 120/140/240/280/360 mm; zadaj: 240 mm; zgoraj: 120/240/280/360 mm; spodaj: 120/240/280/360 mm (opcijsko) |
| Dimenzije | 532 × 253 × 586 mm |
| Teža | 16,9 kg |
| Dodatno | ASUS AURA SYNC, MSI Mystic Light Sync, GIGABYTE RGB Fusion 2.0, ASROCK Polychrome Sync, RAZER Chroma, CPU do 185 mm, GPU do 450 mm, magnetni protiprašni filtri, RGB krmilnik vključen |





