PHANTEKS ECLIPSE G500A TEMPERED GLASS D-RGB LED ATX belo ohišje
PHANTEKS ECLIPSE G500A TEMPERED GLASS D-RGB LED ATX belo ohišje
PH-EC500GA_DMW01A
ECLIPSE G500A TEMPERED GLASS D-RGB LED ATX belo ohišje: Big tower ohišje s prostorom za več pogonov, visoko zmogljivimi ventilatorji in možnostjo namestitve radiatorjev. Podpira različne plošče in je združljivo z različnimi RGB sinhronizacijskimi programi.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip ohišja | Big tower |
| Plošče | ATX / mATX / Mini ITX / E-ATX (do 280 mm) |
| Barva | bela |
| Napajalnik | brez |
| Prostor za pogone | 3.5″ ×10 notranji (vključen 2×); 2.5″ ×9 notranji (vključen 9×) |
| Sprednji priključki | 1× USB 3.2 Gen2 Type-C, 2× USB 3.0, D-RGB color tipka, D-RGB mode tipka, Power tipka, Audio set |
| Ventilator | spredaj: 3× 120/140 mm (3× 140 mm D-RGB vključeni); zadaj: 1× 120/140 mm (opcijsko); zgoraj: 3× 120/140 mm (opcijsko) |
| Radiator | spredaj: 120 / 140 / 240 / 280 / 360 / 420 mm (opcijsko); zadaj: 120 mm (opcijsko); zgoraj: 120 / 240 / 280 / 360 mm (opcijsko) |
| Dimenzije | 500 × 240 × 515 mm |
| Teža | 10,6 kg |
| Dodatno | ASUS AURA SYNC, MSI Mystic Light Sync, GIGABYTE RGB Fusion 2.0, ASROCK Polychrome Sync, RAZER Chroma, CPU hladilnik do 185 mm, GPU do 435 mm, magnetni protiprašni filtri, RGB krmilnik vključen |





