PCPLUS Storm Core i5 12400F 16GB 1TB SSD RTX 5050 8GB gaming namizni računalnik
PCPLUS Storm Core i5 12400F 16GB 1TB SSD RTX 5050 8GB gaming namizni računalnik
148349
PCplus Storm gaming računalnik je narejen za manj zahtevne igralce računalniških iger z uravnoteženo izbiro komponent, ki poskrbijo za gladko in hitro delovanje. Odlična izbira za vse, ki iščejo rač unalnik, s katerim se bodo zabavali z igrami in multimedijo.
| Procesor: | Intel Core i5-12400F, 6-jedrni (2,5/4,4 Ghz) |
|---|---|
| Osnovna plošča: | H610M |
| Pomnilnik: | 16GB (1x16GB) 3200 MT/s DDR4, KINGSTON ali G.Skill, 1 prosta reža |
| Kapaciteta diska: | 1TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6 |
| Mrežna kartica: | 1 Gb Ethernet |
| Priključki: | Spredaj: 2x USB 2.0 1x USB 3.0 Priključek za slušalke in mikrofon Zadaj: Grafična kartica: |
| Napajalnik: | 800W 80Plus Gold |
| Ohišje: | ANTEC Midi ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | brez |
| Certifikati: | CE, 80Plus Gold |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 358 x 207 x 451 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |





