PCPLUS Magic Ryzen 5 5600GT 16GB 1TB namizni računalnik
PCPLUS Magic Ryzen 5 5600GT 16GB 1TB namizni računalnik
147983
PCplus MAGIC je popoln računalnik za vašo družino ali pisarno! Zasnovan je za enostavno uporabo in vam omogoča, da izpolnite vse vaše računalniške potrebe.
Opremljen je z zmogljivim šestjedernim AMD procesorjem Ryzen 5 5600GT, ki vam omogoča, da opravljate več nalog hkrati brez zapoznelih odzivov.
Osnovna plošča ASUS A520 zagotavlja stabilno delovanje in visoko zmogljivost, medtem ko 16 GB DDR4 RAM-a skupaj s Kingston NVMe SSD pogonom 1 TB omogoča, da se vaši programi hitro zaženejo in delujejo gladko.
PCplus Magic pa ni le zmogljiv, temveč tudi prijazen do okolja. Napajalnik ATX 400W ima certifikat 80Plus Bronze, kar pomeni, da porabi manj energije in s tem zmanjšuje vaš vpliv na okolje.
PCplus Magic je popoln družinski računalnik, ki bo zadovoljil vse vaše potrebe po pisarniškem delu, spletnem brskanju in multimediji. Je zanesljiv partner, ki ga boste lahko uporabljali več let. Ne čakajte več, zagrabite svoj PCplus Magic in odkrijte svet računalništva na najbolj enostaven način!
| Procesor: | AMD Ryzen 5 5600GT 3,6GHz / 4,6GHz, 6 jeder, 12 niti |
|---|---|
| Osnovna plošča: | A520 |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR4 3200MHz (1 prosta reža), Kingston ali G.skill |
| Kapaciteta diska: | SSD 1TB NVMe M.2 Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana AMD Radeon |
| Mrežna kartica: | gigabit Ethernet |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 |
| Priključki: | spredaj ohišje: 2x USB 3.0 Audio zadaj plošča: |
| Napajalnik: | 400 W 80 Plus Bronze |
| Ohišje: | micro ATX |
| Operacijski sistem: | brez |
| Certifikati: | CE, 80Plus Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 370 x 175 x 415 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |





