PCPLUS Gamer Ryzen 7 9700X 32GB 2TB SSD RX 9070XT gaming namizni računalnik
PCPLUS Gamer Ryzen 7 9700X 32GB 2TB SSD RX 9070XT gaming namizni računalnik
148148
Ste pripravljeni na najvišjo gaming izkušnjo? Predstavljamo vam popolnoma vrhunski PCplus GAMER računalnik, ki bo vaše srce pognal v nebo. Z najnovejšimi zmogljivimi komponentami bo vaš e igranje zasijalo v vsej svoji slavi. Računalnik je namenjen igranju iger tudi v najvišjih ločljivostih.
| Procesor: | AMD Ryzen 7 9700X 3,8/5,5GHz, 8 jeder, 16 niti, 120 mm hladilnik be quiet!/Antec |
|---|---|
| Osnovna plošča: | ASUS B650M, TUF GAMING |
| Pomnilnik: | 32GB (2x16GB) 6000 MT/s DDR5 KINGSTON ali G.Skill, 2 prosti reži |
| Kapaciteta diska: | 2TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston, do 6000 / 5000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6 |
| Mrežna kartica: | 2,5 Gb Ethernet, TUF LANGuard |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1, Premium audio kondenzatorji |
| Priključki: | Zadaj plošča: 1x USB 3.2 Type-C 3x USB 3.2 Type-A 4x USB 2.0 1x Realtek 2.5Gb Ethernet 3x Avdio priključki 1x PS/2 kombiniran priključek za tipkovnico/miško Grafična kartica: Spredaj: |
| Napajalnik: | 800W 80Plus Gold |
| Ohišje: | Midi ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | brez |
| Dodatno: | serijsko vgrajeno držalo za grafično kartico, kar preprečuje ukrivitev |
| Certifikati: | CE, 80Plus Gold |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 465 x 225 x 485 mm |





