PCPLUS Gamer Ryzen 7 5800X 16GB 1TB SSD RTX 5060Ti 8GB Windows 11 Home gaming namizni računalnik
PCPLUS Gamer Ryzen 7 5800X 16GB 1TB SSD RTX 5060Ti 8GB Windows 11 Home gaming namizni računalnik
147759
Predstavljamo vam vrhunski PCplus GAMER računalnik, ki bo vaše srce pognal v nebo. Z zmogljivimi komponentami bo vaše igranje zasijalo v vsej svoji slavi. Računalnik je namenjen igranju iger v srednjih ločljivostih.
Srce je zmogljiv osemjedrni AMD Ryzen 7 5800X, ki vas popeljal v nove svetove in dimenzije igranja. Za hlajenje je poskrbljeno z dodatnim hladilnikom s 120mm ventilatorjem be Quiet!/Antec/Thermaltake za tiho in hladno delovanje.
| Procesor: | AMD Ryzen 7 5800X 3,8/4,7GHz Boost, 8 jeder, 16 niti, dodaten 120mm hladilnik |
|---|---|
| Osnovna plošča: | ASUS B550 TUF Gaming |
| Pomnilnik: | 16GB (1x16GB) 3200 MT/s DDR4, KINGSTON ali G.Skill, 3 proste reže |
| Kapaciteta diska: | 1TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 5060 Ti 8GB GDDR7 |
| Mrežna kartica: | 2,5 Gb Ethernet, TUF LANGuard |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1, 24-Bit/192 kHz, Premium audio kondenzatorji |
| Priključki: | Zadaj plošča: 1x USB Type-C 4x USB 3.2 Type-A 2x USB 2.0 1x 2.5Gb Ethernet 3x Avdio priključki 1x PS/2 kombiniran priključek za tipkovnico/miško Grafična kartica: Spredaj: |
| Napajalnik: | 800W 80Plus Gold |
| Ohišje: | ANTEC Midi ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home slovenski/angleški (izbira uporabnika ob prvem zagonu) |
| Dodatno: | |
| Certifikati: | CE, 80Plus Gold |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 393 x 205 x 485 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |





